• Wszystkie ofertyGliwicePraca biurowaSpecjalista ds. Obsługi Klienta (P&GT)
    Specjalista ds. Obsługi Klienta (P&GT)
    new
    Praca biurowa
    BMZ Poland Sp. z o.o.

    Gliwice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    język angielski

    Mile widziane

    język niemiecki

    Opis stanowiska

    Specjalista na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za za całokształt działań związanych z obsługą klientów w sektorze Power & Garden Tools.

    Czym będziesz się zajmował(a)?

    • działania związane z obsługą zamówień – od złożenia zamówienia przez klienta do wysyłki;
    • utrzymywanie stałych relacji biznesowych z klientami zagranicznymi i krajowymi;
    • ścisła współpraca z działami sprzedaży, planowania produkcji, zakupów, logistyki oraz produkcji;
    • uczestnictwo w spotkaniach z klientami;
    • prognozowanie sprzedaży i analiza planów produkcyjnych;
    • monitorowanie stanu wyrobów gotowych swoich klientów;
    • praca w systemie ERP – wprowadzanie zamówień, prognoz sprzedaży, generowanie dokumentów dostaw;
    • analiza danych sprzedażowych i przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień dotyczących działu;
    • monitorowanie płatności;
    • fakturowanie i wystawienie korekt.

    Czego potrzebujemy?

    • wykształcenie wyższe;
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1);
    • dobrze rozwinięte zdolności analityczne, łatwość pracy z liczbami;
    • bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office, zwłaszcza Microsoft Excel;
    • asertywność w relacjach z klientem;
    • bardzo dobra organizacja czasu pracy, dokładność i samodzielność w działaniu;
    • wysokie umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy w grupie, komunikatywność;
    • motywacja do pracy i chęć do podejmowania nowych wyzwań;
    • umiejętność pracy pod presją czasu;
    • postawa proaktywna (Can – do attitude).

    Mile widziane:

    • dobra znajomość języka niemieckiego (B1, B2);

    Co oferujemy?

    • Zatrudnienie od zaraz;
    • Prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport – po okresie próbnym;
    • 50% dopłaty do posiłków w kantynie pracowniczej;
    • Możliwość szkoleń i rozwoju ścieżki kariery zawodowej;
    • Nauka języków obcych online – angielski, niemiecki.

    Możesz oczekiwać:

    Atmosfera

    Razem tworzymy zgrany zespół. Energia i zaangażowanie z jakimi zaczynamy każdy dzień tworzą unikalną atmosferę. Wymieniamy doświadczenia i wzajemnie sobie pomagamy. Organizujemy wspólne imprezy, wypady za miasto i wycieczki rowerowe. Wspólnie tworzymy naszą organizację. Lubimy razem pracować, uczyć się i relaksować. To my napędzamy firmę. Dołącz do Nas!

    Dynamiczne środowisko

    Rynek baterii litowo-jonowych, na którym działamy rośnie w tempie ok. 25 proc. rocznie. To sprawia że stale opracowujemy nowe, innowacyjne rozwiązania. Realizujemy ponad 250 projektów rocznie w Niemczech, Polsce, Francji, USA, Chinach i Japonii. Tych kilka danych to już nie tylko obietnica lecz realna perspektywa pracy w różnorodnym, dynamicznym i rozwojowym środowisku.

    Rozwój

    Pracują u nas prawdziwi profesjonaliści, jest się od kogo uczyć! Mamy też programy szkoleniowe oraz darmową naukę języków obcych (Yes, we do!). Każdy może również wziąć udział w dodatkowych projektach lub inicjatywach.

    Sport / Ebike

    Relaks i hobby naszego zespołu to ważna sprawa. Pomożemy Ci rozwinąć lub rozpocząć przygodę ze sportem oferując kartę Multisport. Zaprosimy na wycieczkę rowerową a nawet pożyczymy Ci rower. Nie zwykły rower – lecz elektryczny (E-bike). Pożyczymy na weekend lub tydzień. Jazda na takim rowerze zapewnia niecodzienne wrażenia i jest zdecydowanie warta polecenia!