• Oferty
  • Wszystkie ofertyStarachowiceInżynieriaInneElektryk
    Elektryk
    new
    Inżynieria
    HR Business Partner AG

    Elektryk

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    certyfikat SEP

    doświadczenie

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    HR Business Partner 🚀 to rozwijająca się firma w obszarze HR, która dostosowuje strategie zarządzania personelem do potrzeb biznesowych. Specjalizujemy się w nowoczesnych metodach rekrutacji, takich jak Headhunting, Direct Search i Networking, aby pozyskiwać najlepsze talenty. Naszym celem jest wspieranie rozwoju organizacji poprzez efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi. Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w innowacyjnym środowisku!

    Elektryk

    Ramowe Dane:

    Rozpoczęcie Projektu: ASAP (praca od zaraz)

    Forma zatrudnienia: Pełny etat (Pn-Pt)

    Lokalizacja: Niemcy, Austria (Praca w delegacji)

    Czas Trwania Projektu: < 3 miesiące z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony

    System pracy: Rotacyjny 8 dni pracy / 6 dni wolnego lub 10 dni pracy / 4 dni wolnego (z możliwością powrotu na weekendy przy pracy w

    Niemczech)

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie instalacjami elektrycznymi do 1kV oraz powyżej
    • Utrzymanie sprawności technicznej instalacji elektrycznych na placu budowy
    • Przeprowadzanie przeglądów, konserwacji oraz napraw urządzeń i maszyn elektrycznych niskiego napięcia, a także systemów ochrony przeciwporażeniowej
    • Instalowanie i naprawianie systemów elektrycznych, w tym tras kablowych oraz oświetlenia
    • Bieżące diagnozowanie i usuwanie awarii oraz usterek elektrycznych
    • Serwisowanie i naprawa elektronarzędzi
    • Montaż i konserwacja szaf budowlanych
    • Montaż grup elektrycznych oraz ich podłączanie zgodnie z obowiązującymi schematami

    Wymagania:

    • Min. 2 lata doświadczenia
    • Prawo jazdy kat. B
    • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego – na poziomie min. B1
    • Certyfikat SEP do 1kV
    • Umiejętność pracy w zespole, dokładność i rzetelność
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego

    Czeka na Ciebie:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia: stabilna praca w długoterminowych projektach oraz wygodny system rotacyjny
    • Premia za system poleceń: dodatkowe wynagrodzenie za polecenie znajomych do pracy
    • Pełne ubezpieczenie: zdrowotne i emerytalne w Polsce, a także możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia NNW
    • Pakiet medyczny ENEL-MED: szybki dostęp do opieki zdrowotnej
    • Szkolenia i rozwój: możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Dodatkowe benefity: dofinansowanie do zajęć sportowych, kulturalnych oraz wakacji
    • Zakwaterowanie i transport: bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wszelkie narzędzia pracy i odzież robocza

    Dołącz do naszego zespołu i pracuj w dynamicznym, międzynarodowym środowisku. Gwarantujemy wsparcie na każdym etapie współpracy oraz możliwość rozwoju zawodowego. Nie czekaj, dołącz do nas już dziś!