• Wszystkie ofertyWrocławFinanseInneSpecjalista ds. kadr i płac
    Specjalista ds. kadr i płac
    new
    Finanse
    Human Group

    Human Group

    Wrocław
    1 324 - 1 506 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 298 - 1 428 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Płatnik

    kadry

    Microsoft Office

    Płace

    PFRON

    Microsoft Office Excel

    Mile widziane

    kreatywność

    skuteczna komunikacja

    finanse

    dobra organizacja pracy

    elastyczność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    HUMAN GROUP to innowacyjna organizacja, która w Polsce istnieje od 2016 r. (wcześniej od 2012 r. działająca prężnie na rynku zachodnim) i zrzesza 6 wyspecjalizowanych spółek odpowiadających na potrzeby biznesu w zakresie rekrutacji, outsourcingu a także pracy tymczasowej. Nasze dedykowane linie biznesowe realizują dla klientów projekty rekomendacji specjalistów i managerów oraz wspierają technologicznie firmy dostarczając zespoły projektowe z obszaru IT.

    Aktualnie również rozwijamy nasz autorski produkt technologiczny, którego beneficjentami są centra dystrybucyjne oraz produkcyjne i inne miejsca, w których efektywność ma kluczowe znaczenie.

    Twoje główne zadania:

    • Prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
    • Przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem umowy z pracownikiem, zleceniobiorcą i kontrahentem,
    • Sporządzanie list płac, naliczanie wynagrodzeń dla pracowników i zleceniobiorców, kontrola poprawności danych,
    • Rozliczanie wynagrodzeń chorobowych, zasiłków, Z-3, RP-7,
    • Wystawianie wymaganych dokumentów i zaświadczeń dla pracowników, zleceniobiorców, kontrahentów oraz instytucji zewnętrznych.

    Wymagania:

    • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Wykształcenie wyższe - Kadry i Płace/ZZL,
    • Znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatków, PFRON,
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (głównie MS Excel) oraz programów finansowo-księgowych,
    • Bardzo dobra znajomość programu Płatnik,
    • Dobra organizacja pracy własnej, skrupulatność, orientacja na zadania.

    Oferujemy:

    • Pełen etat
    • Realny wpływ na rozwój firmy
    • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia - przy ul. Dąbrowskiego,
    • Benefity zdrowotne i sportowe dla Twojego dobrostanu,
    • Wyjazdy integracyjne,
    • Brak nudy - u nas zawsze dużo się dzieje,
    • Duża samodzielność w działaniu i możliwości rozwoju,
    • Przestrzeń do realizacji własnych pomysłów – jesteśmy otwarci na nieszablonowe rozwiązania.

    Aplikuj do nas, jeśli widzisz, że to ogłoszenie jest dedykowane właśnie dla Ciebie! Poczujesz się z nami dobrze, jeśli lubisz jak dużo się dzieje i nie boisz się zmian. Do usłyszenia!

    1 324 - 1 506 USD

    B2B

    1 298 - 1 428 USD