• Wszystkie ofertySiedlceInżynieriaInneInżynier Jakości (HACCP) - branża mięsna
    Inżynier Jakości (HACCP) - branża mięsna
    new
    Inżynieria
    Human & Hunter Professional

    Siedlce
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    HACCP

    Microsoft Office

    IFS Food

    Opis stanowiska

    Dołącz do zespołu naszego Klienta – dużej firmy produkcyjnej, która od blisko 30 lat dostarcza na rynek spożywczy produkty najwyższej jakości. Firma zatrudnia ponad 300 osób oraz oferuje szeroką gamę 180 produktów, które zyskały uznanie zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej, co potwierdza jej obecność na rynkach takich jak Dania, Japonia, Wielka Brytania czy Niemcy. Produkty firmy zostały wielokrotnie wyróżnione takimi nagrodami jak Znak Poznaj Dobrą Żywność, Znak Jakość i Tradycja czy Znak Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsza. Firma pracuje w oparciu o standardy jakości IFS FOOD i BRC FOOD, które gwarantują wysoką jakość i bezpieczeństwo oferowanych produktów.

    Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Specjalista/Inżynier Jakości

    Do twoich zadań będzie należało:

    • Stałe doskonalenie procesów zapewnienia jakości.
    • Przygotowywanie raportów jakościowych i nadzorowanie dokumentacji.
    • Wykonywanie pomiarów technologicznych.
    • Przeprowadzanie wewnętrznych audytów jakościowych.
    • Szkolenie pracowników w zakresie GHP, GMP, HACCP.
    • Pobieranie i wysyłanie próbek do badań.
    • Rozpatrywanie reklamacji.
    • Odbiór jakościowy gotowych wyrobów.
    • Rejestrowanie ilości i jakości wytworzonych odpadów.
    • Udział w kontroli jakości produktów i nadzorowanie systemów jakościowych.
    • Współpraca z firmami świadczącymi usługi w zakresie jakości.
    • Reprezentowanie firmy podczas kontroli urzędowych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, najlepiej związane z technologią żywienia (np. technologia mięsa) lub zarządzaniem jakością.
    • Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego.
    • Dobra znajomość norm ISO 9001, BRC, IFS, systemu HACCP oraz polskiego i unijnego prawa żywnościowego.
    • Umiejętność prowadzenia dokumentacji jakościowej zgodnie z wymaganiami IFS/BRC.
    • Doświadczenie w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych i kontroli jakości surowców oraz produktów.
    • Zdolność do logicznego i analitycznego myślenia.
    • Umiejętność obsługi pakietu MS Office.

    Co oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
    • Pracę w przyjaznej, wspierającej atmosferze, w której każdy dzień niesie nowe wyzwania i możliwości rozwoju.
    • Pracę z młodym, zmotywowanym zespołem
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, paczki na święta oraz udział w wydarzeniach firmowych.

    Zachęcamy do składania aplikacji za pomocą formularza zgłoszeniowego. Czekamy na Ciebie!