• Wszystkie ofertySiedlceInneKierownik ds. Skupu (branża mięsna)
    Kierownik ds. Skupu (branża mięsna)
    new
    Inne
    Human & Hunter Professional

    Siedlce
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    manager

    prawo jazdy kat. B

    analiza

    komunikatywność

    Opis stanowiska

    Opis stanowiska:

    Kierownik ds. Skupu odpowiedzialny będzie za nadzór nad funkcjonowaniem Działu Skupu i Kontraktacji.

    Do codziennych obowiązków należeć będzie organizacja oraz nadzór nad procesem kontraktacji mięsa, monitorowanie cen skupu i jakości, rejestracja oraz bieżące raportowanie prowadzonych działań, a także sporządzanie tygodniowego raportu dostaw. Jednym z kluczowych zadań będzie monitorowanie rynku, zakup trzody chlewnej i bydła z kontraktacji oraz pozyskanie nowych dostawców. Ważnym aspektem pracy będzie także bieżąca współpraca z obecnymi dostawcami oraz dbanie o wizerunek firmy. Stanowisko wymaga mobilności i gotowości do podróży służbowych, a także doświadczenia w pracy w terenie.

    Opis firmy:

    Nasz klient to wyjątkowe organizacja z wieloletnią tradycją. Stosująca nowoczesne metody produkcji, oferuje najlepszą jakość mięsa i przetworów na rynku. Z pasją i zaangażowaniem dba o każdy szczegół procesu od hodowli po gotowy produkt trafiający do odbiorcy.

    Wymagania:

    • Znajomość rynku skupu w baraży mięsnej,
    • Wykształcenie rolnicze, weterynaryjne, zootechniczne, technologia mięsa
    • Znajomość branży rolniczej i mięsnej
    • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym
    • Znajomość języka angielskiego
    • Prawo jazdy kat. B
    • Umiejętność analitycznego myślenia, bardzo dobra organizacja pracy oraz rozwinięte zdolności managerskie
    • Kreatywność, inicjatywa oraz determinacja w działaniu
    • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
    • Zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne

    Oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie,
    • Elastyczną forma współpracy,
    • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu,
    • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,