• Wszystkie ofertyWejherowoInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeTechnolog meblowy
    Technolog meblowy
    new
    Inżynieria
    Human & Hunter Professional

    2 334 - 3 371 USDBrutto miesięcznie - UoP
    1 685 - 2 334 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    design

    Topsolid

    AutoCAD

    ERP

    Opis stanowiska

    Technolog Meblowy

    Czy jesteś kreatywnym technologiem meblowym z pasją do projektowania i doskonalenia procesów produkcyjnych? Znasz program Topsolid? Jeśli tak, to poszukujemy właśnie Ciebie! Dołącz do dynamicznie rozwijającej się firmy, która cieszy się wysoką pozycją w branży meblarskiej.

    Miejsce pracy: Jeleńska Huta

    Twoje zadania:

    • Tworzenie dokumentacji: Opracowywanie rysunków technicznych i dokumentacji technologicznej.
    • Kalkulacje wyrobów: Przygotowywanie dokładnych kalkulacji produktów.
    • Nadzór produkcyjny: Monitorowanie procesów produkcyjnych związanych z realizowanymi projektami.
    • Wsparcie technologiczne: Udzielanie wsparcia technologicznego zarówno pracownikom firmy, jak i kontrahentom.
    • Pomiary: Udział w pomiarach.

    Wymagania:

    • Znajomość Topsolid: Znajomość programu do projektowania 3D Topsolid – to dla nas warunek konieczny!
    • Doświadczenie: Doświadczenie na stanowisku Technologa meblowego.
    • Projektowanie mebli: Znajomość zasad projektowania mebli i doboru odpowiednich materiałów.
    • AutoCAD: Umiejętność projektowania w 2D przy użyciu AutoCAD.
    • Excel: Biegłość w korzystaniu z programu Microsoft Excel.
    • Systemy ERP: Mile widziana znajomość systemu ERP, praca w systemie COMARCH będzie dodatkowym atutem.
    • Język angielski: Znajomość języka angielskiego będzie mile widziana.

    Co oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie: Umowa o pracę lub kontrakt B2B – wybór należy do Ciebie!
    • Tryb pracy: Praca stacjonarna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie: Atrakcyjne wynagrodzenie (9000-13000 brutto UoP/6500-9000 netto B2B) oraz system premii miesięcznych.
    • Rozwój zawodowy: Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.
    • Benefity: Ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, dofinansowanie do okularów korekcyjnych i inne.

    Dołącz do zespołu naszego klienta i pracuj z najlepszymi w branży! Czekamy na Twoją aplikację.

    2 334 - 3 371 USD

    Umowa o pracę

    1 685 - 2 334 USD

    B2B