• Wszystkie ofertyWrocławPMProduct Manager w serwisie Deccoria.pl (zastępstwo)
    Product Manager w serwisie Deccoria.pl (zastępstwo)
    PM
    Interia.pl Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    analiza

    SEO

    Mile widziane

    Agile

    UX/UI

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Deccoria.pl to największy w Polsce serwis dla miłośników pięknych wnętrz i ogrodów.

    Posiadamy największą w kraju bazę zdjęć autentycznych domów i mieszkań Polaków. Nasz serwis inspiruje, uczy oraz daje użytkownikom możliwość zaprezentowania swoich własnych aranżacji. Dzięki naszym poradnikom projektowanie wnętrz i dbanie o ogród, staje się jeszcze przyjemniejsze! Deccoria.pl jest także patronem telewizyjnego hitu stacji Polsat - "Nasz nowy dom".

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Product Managera (zastępstwo).

    Zadania, jakie postawimy przed Tobą:

    • inicjowanie, koordynacja oraz prowadzenie prac koncepcyjnych nad rozwojem produktu i jego funkcjonalności
    • raportowanie działań i wyników serwisu
    • bieżące testy produktowe
    • współpraca z innymi działami firmy (IT, graficznym, projektowym, SEO) przy realizacji wyznaczonych celów
    • monitorowanie konkurencji
    • bieżąca obsługa serwisu Deccoria.pl (obsługa formatek, kontakt z użytkownikami, moderacja)
    • prowadzenie mediów społecznościowych

    Nasze wymagania:

    • doświadczenie w pracy przy produkcie/serwisie internetowym
    • wiedza teoretyczna z zakresu WebDEV (HTML, CSS, JS, PHP)
    • praktyczna znajomość Excela
    • znajomość zasad SEO oraz podstawowych narzędzi analitycznych (m.in. Google Search Console)
    • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków na podstawie zróżnicowanych zbiorów danych
    • kreatywność i determinacja przy realizacji własnych pomysłów
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy zgodnie z harmonogramem
    • wysoka samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu

    Docenimy:

    • doświadczenie w korzystaniu z SharePoint, Teams, Miro, Trelo, Canva
    • znajomość metodologii Agile i Scrum
    • znajomość najnowszych trendów UX/digital

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na zastępstwo lub współpraca B2B
    • pracę w wybranym modelu: stacjonarnym, hybrydowym lub zdalnym
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - w jednym z największych wydawców internetowych w Polsce, będącej częścią największej grupy medialnej w naszym kraju
    • pakiet benefitów Grupy Polsat Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, kurs j. angielskiego) oraz integracyjne eventy
    • niekorporacyjną, swobodną i kreatywną atmosferę - start-up'owy klimat w połączeniu z możliwościami i stabilnością dużej firmy