• Wszystkie ofertySopotZdrowieRehabilitacjaFizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
    Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
    new
    Zdrowie
    Invicta Management Sp. z o.o.

    Sopot
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    kursy z fizjoterapii

    język angielski

    Opis stanowiska

    Holistyczna opieka w Europejskim Centrum Rodziny INVICTA w Sopocie

    Europejskie Centrum Rodziny INVICTA w Sopocie to projekt, w ramach którego tworzymy wyjątkowe miejsce, czerpiące z idei medycyny holistycznej, opierającej się na założeniu, że stan umysłu, ducha i ciała wzajemnie na siebie wpływają, a leczenie powinno obejmować cały organizm.

    W Europejskim Centrum Rodziny INVICTA pacjenci otrzymają wsparcie najlepszych specjalistów i dostęp do profesjonalnej opieki. W ramach kompleksu powstają m.in. endokrynologiczno-metaboliczna strefa regeneracji medycznej wraz z częścią pobytową dla pacjentów oraz część ambulatoryjna ze specjalistycznymi gabinetami, pracownią diagnostyki obrazowej, a także oddziałem szpitalnym. Na powstający kompleks medyczny docelowo złoży się pięć budynków, cztery z nich, już gotowe, można zobaczyć przy ul. Polnej 64 w Sopocie :)

    Mamy przywilej tworzyć wyjątkowe miejsce. Dołączysz do nas?

    Jakie będą Twoje zadania?

    • prowadzenie konsultacji, terapii indywidualnych
    • obsługa nowoczesnego sprzętu fizjoterapeutycznego
    • prowadzenie zajęć grupowych i warsztatów edukacyjnych
    • współpraca z interdyscyplinarnym zespołem medycznym (lekarz, fizjoterapeuta, dietetyk, medyczne laboratorium diagnostyczne, psycholog)

    Co będzie Ci potrzebne?

    • kierunkowe wykształcenie i minimum roczne doświadczenie w zawodzie
    • kursy z zakresu fizjoterapii: uroginekologicznej, ortopedycznej bądź terapii manualnej
    • łatwość budowania relacji, dokładność, punktualność
    • gotowość do pracy w trybie zmianowym
    • biegła komunikacja w języku polskim w mowie i piśmie
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym płynną komunikację z Gośćmi
    • mile widziane dodatkowe umiejętności: instruktor jogi, instruktor fitness

    Co oferujemy w zamian?

    • Udział w tworzeniu nowoczesnego obiektu na mapie Sopotu i pierwszego w Polsce holistycznego centrum opieki nad płodnością.
    • Współpracę z szefową, która jest otwarta na kreatywne pomysły oraz chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.
    • Formę współpracy dostosowaną do Twoich potrzeb.
    • Pracę w dobrze skomunikowanym miejscu (7 min. od SKM Sopot Wyścigi, 7 min. od plaży).
    • Pakiet benefitów z myślą o Twoim zdrowiu – budżet na badania laboratoryjne, dostęp do prywatnej opieki medycznej, karta Multisport i grupowe ubezpieczenie na życie.