• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKsięgowośćSamodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy
    Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy
    new
    Finanse
    iTaxi.pl S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    audyt

    sprawozdania finansowe

    księgowanie list płac

    Opis stanowiska

    Poszukujemy doświadczonego Samodzielnego Księgowego, który będzie odpowiedzialny za kompleksową obsługę wybranych obszarów księgowości w naszej firmie. Osoba na tym stanowisku będzie aktywnie uczestniczyć w sporządzaniu sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi standardami oraz dbać o poprawność dokumentacji finansowej i księgowej.

    Zakres obowiązków

    • Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
    • Dekretowanie i księgowanie dokumentów,
    • Księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego oraz rozliczeń międzyokresowych kosztów,
    • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
    • Przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, podatek odroczony, podatek u źródła) oraz sprawozdań i raportów,
    • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, takimi jak US, ZUS, GUS, NBP,
    • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych.
    • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
    • Czynny udział w rocznym audycie,

    Wymagania

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w wewnętrznej księgowości,
    • Umiejętność tworzenia sprawozdań finansowych,
    • Znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego,
    • Doświadczenie w księgowaniu list płac oraz wyciągów walutowych,
    • Doświadczenie przy audytach,
    • Bardzo dobra znajomość MS Excel,
    • Dokładność, sumienność i skrupulatność,
    • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

    Mile widziane

    • Znajomość systemu Enova.
    • Dostępność do pracy od zaraz,
    • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub pokrewne.

    Oferta

    • Praca w trybie hybrydowym w godzinach 8-16 - 1 dzień pracy z domu i 4 dni pracy z biura,
    • Elastyczna forma zatrudnienia - umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B,
    • Atrakcyjny system premiowy,
    • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej CMP,
    • Dostęp do platformy MultiLife, gdzie znajdziesz m.in. Legimi, Youniversiy oraz kursy językowe,
    • Dostęp do platformy MyBenefit, z możliwością wyboru Multisport lub systemu kafeteryjnego,
    • Bezpłatny parking obok naszego biura,
    • Zniżki na przejazdy z iTaxi.