• Wszystkie ofertyKrakówMarketingSocial mediaSocial Media Specialist
    Social Media Specialist
    new
    Marketing
    IVN

    IVN

    Kraków
    1 685 - 2 204 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 426 - 1 945 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    copywriting

    marketing

    social media

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    IVN powstało, aby pomagać firmom rozwijać ich biznes, dostarczając kreatywne rozwiązania marketingowe, designerskie i webowe. Budujemy długotrwały sukces marek: realizujemy skuteczne kampanie marketingowe, podnosimy sprzedaż, zwiększamy widoczność, pozyskujemy nowych klientów, kreujemy zapadający w pamięć wizerunek. Nasza siła tkwi w solidnie wypracowanych procesach, standardach i wartościach.

    Pracujemy dla znanych i rozpoznawalnych klientów, takich jak: Subaru, Ania Starmach, Gree, czy Philip Morris.

    Aktualnie szukamy do naszego zespołu Social Media Specialist. Jeżeli rozumiesz świat marketingu online, nie boisz się wyzwań, a Twoja głowa jest pełna kreatywnych pomysłów - aplikuj do nas!

    Jakie będą Twoje obowiązki na tym stanowisku?

    • Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej na Facebooku, Instagramie i LinkedInie.
    • Planowanie kalendarza postów, uwzględniając aktualne trendy i cele marketingowe.
    • Prowadzenie i monitorowanie profili firmowych Klientów na rynku polskim i zagranicznym.
    • Tworzenie i redagowanie treści, w tym artykułów, opisów produktów i innych materiałów marketingowych.
    • Angażowanie społeczności poprzez odpowiedzi na komentarze, wiadomości prywatne i interakcje z obserwującymi.
    • Monitorowanie i analizowanie wyników działań w mediach społecznościowych oraz raportowanie ich do klienta.

    Co jest dla nas ważne?

    • Minimum 2-letnie doświadczenie przy zarządzaniu profilami w Social Mediach.
    • Umiejętności redakcyjne: poprawna pisownia i gramatyka w treściach oraz umiejętność dostosowania tonu i stylu do różnych platform.
    • Znajomość najnowszych trendów i najlepszych praktyk w marketingu cyfrowym.
    • Kreatywność i wyczucie estetyki.
    • Samodzielność w pracy oraz dokładność i terminowość.
    • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
    • Inicjatywa, energia w działaniu, pozytywne nastawienie.
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego, umożliwiająca obsługę profili na rynku zagranicznym.

    Co oferujemy w zamian?

    • Pracę w oparciu o UoP albo B2B, ale jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby
    • Możliwość pracy zdalnej - w wymiarze do 80%.
    • Elastyczne godziny pracy.
    • Wspólne wyjścia i imprezy integracyjne.
    • Pracę w komfortowym, dobrze zorganizowanym środowisku.
    • Nasze wartości: Odpowiedzialność; Koncentrowanie na rozwiązaniach; Budowanie i dzielenie się wiedzą; Otwartość; Dobra komunikacja.
    • Szkolenia, konferencje, dostęp do firmowej biblioteczki.
    • Pracę w dobrze zorganizowanej przestrzeni w Krakowie (Śródmieście)
    1 685 - 2 204 USD

    B2B

    1 426 - 1 945 USD