• Wszystkie ofertyPoznańSprzedażPraca w sklepieKierownik Zespołu (Team Leader)
    Kierownik Zespołu (Team Leader)
    new
    Sprzedaż
    Jula Poland Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    Co będziesz u nas robić?

    • Prowadzić zmianę, jako kierownik dyżurny
    • Szkolić, motywować i rozwijać współpracowników
    • Aktywnie wspierać realizację budżetu sprzedaży oraz wskaźników operacyjnych
    • Dbać o najwyższy poziom obsługi klienta ( sprzedażowy oraz posprzedażowy)
    • Pracować z całym asortymentem, tworzyć ekspozycje i wdrażać kampanie promocyjne
    • Współuczestniczyć w zarządzaniu sklepem zgodnie ze standardami Jula

    Czego oczekujemy?

    • Umiejętności organizacji pracy własnej i zespołu
    • Umiejętności delegowania oraz egzekwowania zadań
    • Doświadczenia na podobnym stanowisku, w tym doświadczenia w kierowaniu zespołem
    • Zaangażowania, odpowiedzialności, efektywności
    • Umiejętności komunikacyjnych i współpracy z zespołem
    • Otwartości na zmianę w dynamicznym środowisku pracy
    • Umiejętności analitycznych oraz doświadczenia w pracy z MS Office

    Co oferujemy?

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Praca w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin
    • Elastyczny grafik (możliwość łączenia rodzicielska lub studiów z pracą zawodową)
    • Wdrożenie do stanowiska oraz opiekuna procesu (Buddy)
    • Programy rozwojowe oraz szkolenia
    • Przyjazną atmosferę w szwedzkiej organizacji
    • Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna z pakietem dentystycznym Medicover, karta sportowa Multisport, zniżki pracownicze na produkty Jula od pierwszego dnia pracy, ZFŚS, ubezpieczenie grupowe Uniqa na preferencyjnych warunkach )