• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseAnalizaJunior Investment Analyst
    Junior Investment Analyst
    Finanse
    Jutro Medical sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel
    M&A
    PowerPoint

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Wyobraź sobie świat, w którym wykrywamy i leczymy choroby zanim staną się zagrożeniem dla zdrowia Pacjentów.

    Jutro Medical to warszawski start-up z branży medyczno–technologicznej, który rewolucjonizuje oblicze polskiej służby zdrowia.

    Pracujemy nad tym, aby za kilka lat ratować życie setek tysięcy osób, a dziesiątki milionów naszych Pacjentów mogły cieszyć się lepszym zdrowiem – Adam Janczewski, CEO Jutro Medical.

    Jutro Medical to przede wszystkim innowacyjna technologiaautorski system do obsługi Pacjentów opracowany wspólnie z lekarzami. Jesteśmy również nowoczesną Przychodnią Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ), w której Pacjenci, w ramach świadczeń Narodowego Funduszu Zdrowia, mogą odbyć wizytę lekarską oraz wykonać konieczne badania. Przychodnia jest dostępna dla wszystkich Pacjentów objętych państwowym ubezpieczeniem zdrowotnym, bez konieczności opłacania dodatkowych abonamentów.

    Nasza modelowa Przychodnia Przyszłości mieści się na warszawskim Żoliborzu, przy ul. Powązkowskiej 44. Mamy jeszcze 2 gabinety w Warszawie – na Pradze-Południe oraz na Mokotowie. Jesteśmy również w Krakowie, w Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Białymstoku oraz we Wrocławiu, Lublinie i Katowicach.

    Wspierają nas Aniołowie Biznesu oraz najlepsze fundusze Venture Capital – Kogito Ventures, Market One Capital, Inovo Venture Partners oraz niemiecki fundusz Rheingau Founders. W kolejnej rundzie inwestycyjnej, pozyskaliśmy kwotę ponad 40 mln złotych, którą przeznaczamy na skalowanie naszych działań oraz rozwój technologii.

    Czym będziesz się zajmować?

    • wsparciem zespołu M&A w Jutro Medical,
    • poszukiwaniem targetów inwestycyjnych (desk research, cold calling),
    • pomocą przy procesach due diligence,
    • będziesz brać udział w procesie inwestycyjnym (pomoc w przygotowywaniu modeli finansowych, wycen i rekomendacji dla potencjalnych celów inwestycyjnych).

    Co potrzebujesz do współpracy z nami?

    • dobrej znajomości pakietu Office (Excel, PowerPoint),
    • sporej chęci do działania i dowożenia konkretnych wyników - czasami może coś nie wychodzić, ale wiesz, że się nie poddasz i będziesz przeć do przodu,
    • chęci rozwoju w obszarze inwestycji, M&A.

    Jeszcze lepiej jak:

    • jesteś absolwentem/ką, lub studentem/ką 2-5 roku (mile widziane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość),
    • znasz jęz. angielski w stopniu komunikatywnym,
    • odnajdujesz się w pracy pod presją czasu,
    • jesteś dostępny/a minimum na pół etatu.

    Spodoba Ci się u nas, jeśli:

    • lubisz brać odpowiedzialność za duże projekty i entuzjastycznie podchodzisz do wyzwań,
    • rozumiesz podejście startupowe, gdzie sprawnie testujemy różne hipotezy i wybieramy te najlepsze,
    • zdajesz sobie sprawę, że jak to w start-upie, zmiany są naturalne i nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik,
    • komunikacja i otwarty dialog są z Tobą na Ty, a oprócz tego lubisz jasny i precyzyjny przekaz,
    • lubisz jak Twoja praca ma realny wpływ i chcesz nam pomóc ratować życie i poprawiać zdrowie setek tysięcy osób.

    Co oferujemy?

    • możliwość poznania procesów M&A i branży healthcare
    • dołączenie do zespołu Finansów, w którym wzajemne wsparcie i docenianie jest na porządku dziennym,
    • pracę hybrydową – możesz pracować w pełni zdalnie, lub korzystać z naszego warszawskiego biura (Atrium Centrum, al. Jana Pawła II 27),
    • konsultacje medyczne z pierwszej ręki :),
    • dodatkowy budżet na badania profilaktyczne oraz zniżki w naszym sklepie e-commerce,
    • nielimitowany, płatny urlop,
    • dofinansowanie karty multisport,
    • kulturę pracy opartą na otwartej komunikacji, ciągłym usprawnianiu współpracy w zespole, indywidualnym podejściu do rozwoju,
    • no dress code policy i nieformalną atmosferę pracy,
    • dodatkowy budżet rozwojowy oraz nielimitowany dostęp do platform edukacyjnych,
    • liczne okazje do wspólnego spędzania czasu w ramach integracji zespołowych i ogólnofirmowych.

    Kolejne kroki procesu rekrutacyjnego to:

    etap 1: rozmowa telefoniczna z rekruterem

    etap 2: rozmowa rekrutacyjna z bezpośrednim przełożonym - Head of M&A w Jutro Medical

    Czekamy na Twoje zgłoszenie!