• Wszystkie ofertyPoznańHoReCaGastronomiaSpecjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
    Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
    new
    HoReCa
    Kawiarnia Kociak

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    dobra organizacja pracy

    multitasking

    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Kawiarnia Kociak w Poznaniu poszukuje Specjalisty ds. Obsługi Klienta!

    Czy marzysz o pracy w legendarnym miejscu, które od dekad jest symbolem Poznania?

    Kawiarnia Kociak, jedna z najstarszych i najbardziej uwielbianych kawiarni w mieście, poszukuje osób z pasją, które dołączą do naszego zespołu!

    Kim jesteśmy?

    Kawiarnia Kociak istnieje na rynku od 1962 roku. Po odtworzeniu naszego kultowego miejsca ponad rok temu, z dumą kontynuujemy tradycję serwowania doskonałej kawy i wyśmienitych deserów. W Kociaku każdy dzień jest okazją do dzielenia się pasją i miłością do wyrafinowanych smaków.

    Dołącz do nas, jeśli:

    • Masz doświadczenie w obsłudze klienta i potrafisz zadbać o każdego gościa.
    • Kochasz dobrą kawę i pyszne desery tak samo, jak my.
    • Lubisz pracować w zespole i budować pozytywną atmosferę.
    • Chcesz być częścią miejsca, które jest zorientowane na ludzi.

    Co oferujemy?

    • Pracę w wyjątkowym i kultowym miejscu na mapie Poznania.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia.
    • Przyjazną atmosferę w zgranym zespole.

    Jeśli chcesz pracować w miejscu z duszą i historią, a obsługa klienta to Twoja pasja, nie zwlekaj! Wyślij swoje CV i dołącz do zespołu Kociak!