• Wszystkie ofertyGdańskSprzedażSprzedażDoradca ds. Nieruchomości
    Doradca ds. Nieruchomości
    Sprzedaż
    Keller Williams

    1 815 - 5 446 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    rynek nieruchomości

    kontakt z klientem

    komunikatywność

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Praca agenta nieruchomości do działania zorientowane na dwa nadrzędne cele: usatysfakcjonowanie klienta i wygenerowanie maksymalnego zysku z przeprowadzonej transakcji. Wiąże się to z koniecznością stałego poszerzania wiedzy z zakresu obsługi transakcji na rynku nieruchomości, prawa, marketingu, komunikacji oraz konsekwentną pracą nad pozyskiwaniem klienta, budowaniem bazy oraz utrzymaniem relacji z klientami.

    W Keller Williams, wiemy jak trudne i wymagające jest prowadzenie własnego biznesu. Dlatego oferujemy wsparcie oraz narzędzia, które pomogą Ci w pozyskiwaniu klientów, follow-upie oraz rozwijaniu swojego biznesu. Nasze sprawdzone modele biznesowe oraz optymalizacja kosztów pozwolą Ci osiągnąć sukces w branży nieruchomości.

    Na co możesz liczyć?

    • Szkolenia: Zapewniamy szkolenia początkowe, jak i ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Przekażemy Ci wiedzę o nowych rozwiązaniach w branży, a także o najskuteczniejszych metodach pozyskiwania klientów.
    • Sprawdzone modele: Dzięki naszym sprawdzonym modelom działania, będziesz w stanie sprawnie zarządzać swoim czasem oraz zwiększyć liczbę swoich transakcji.
    • Command System - najnowszy i multifunkcyjny system, który wspiera zarządzanie relacjami, marketingiem i biznesem. Dzięki niemu będziesz miał dostęp do narzędzi, które ułatwią Ci pracę i pozwolą osiągnąć jeszcze lepsze wyniki.
    • Wsparcie merytoryczne i prawne: Nasi eksperci udzielą Ci wsparcia merytorycznego w zakresie nieruchomości, finansów oraz prawa. Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc w trudnych sytuacjach.
    • Świetna atmosfera współpracy: Nasz zespół to ludzie pełni pasji i energii. Wspieramy się nawzajem i wspólnie dążymy do osiągnięcia celów.
    • Najwyższy na rynku udział w prowizji: Oferujemy najwyższy na rynku udział w prowizji, oparty o CAP. Twoje wynagrodzenie będzie adekwatne do Twojego zaangażowania oraz osiąganych wyników.
    • Możliwość współpracy on-line z każdego miejsca w kraju.

    Keller Williams ma 40-letnie doświadczenie na rynku i jest największą siecią nieruchomości na świecie pod względem ilości agentów. Działamy na pięciu kontynentach i współpracujemy z blisko 200.000 agentami w ponad 50 krajach. Firma jest laureatem wielu nagród dla najlepszych pracodawców, najlepszych firm technologicznych i szkoleniowych w branży nieruchomości. Założyciel firmy, Gary Keller, został uznany za drugą najbardziej wpływową postać w branży nieruchomości na świecie w 2022 roku.

    Czego oczekujemy od Ciebie?

    • Wykształcenie min. Średnie
    • Ponadprzeciętne kompetencje komunikacyjne
    • Doświadczenie w pracy na stanowisku agenta nieruchomości potwierdzone finalizacją minimum 8 transakcji
    • Umiejętność współpracy oraz indywidualnego podejścia do klientów
    • Znajomość rynku nieruchomości oraz prawa dotyczącego obrotu nieruchomościami
    • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność planowania działań

    Rozpocznij współpracę z Keller Williams - największą siecią nieruchomości na świecie. Jeśli jesteś agentem nieruchomości z Polski, oferujemy Ci możliwość współpracy z naszymi biurami stacjonarnymi lub on-line, a także otwarcie własnego biura franczyzowego. Nasza firma pracuje na kontraktach B2B i rozliczamy się prowizyjnie. To oznacza, że wysokość Twoich zarobków zależy tylko od Ciebie, a Twój udział w prowizji może sięgnąć nawet 80%. Dołącz do nas i korzystaj z naszej wiedzy, doświadczenia i wsparcia, aby odnieść sukces w branży nieruchomości.

    1 815 - 5 446 USD

    B2B