• Wszystkie ofertyMarkiMarketingMarketingPerformance Specialist
    Performance Specialist
    new
    Marketing
    KERRIS

    KERRIS

    1 815 - 2 593 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Facebook Ads

    Performance

    Google Analytics

    Google Ads

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Twoje zadania

    • Planowanie, zakup i optymalizacja prowadzonych działań w ekosystemach Google Ads, Meta Ads, Display&Video 360 i podobnych.
    • Proaktywne podejście do prowadzonych działań mediowych, w tym proponowanie nowych rozwiązań klientom, wykraczającym poza biddable media.
    • Przygotowanie mediaplanów i estymacji dla przyszłych kampanii.
    • Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań.
    • Współtworzenie strategii zakupu mediów dla stałych i nowych klientów agencji.
    • Udział w spotkaniach i callach z klientem.
    • Przygotowywanie ofert sprzedażowych.

    Nasze wymagania

    • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze Performance Marketingu.
    • Biegłości w zakresie minimum dwóch platform reklamowych: Google Ads, Meta Ads, Display&Video 360.
    • Znajomość narzędzia Google Analytics na poziomie zaawansowanym.
    • Znajomość narzędzia Tag Manager.
    • Umiejętność konfigurowania Pixela i stworzenia eventów.
    • Dobre zdolności analityczne.
    • Rozumienie sposobu działania algorytmów systemów reklamowych.
    • Znajomość aktualnych trendów w branży.
    • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w TikTok Ads, LinkedIn Ads, Pinterest Ads, Microsoft Advertising
    • Znajomość Google Data Studio, Google Campaign Manager

    Wymagania względem każdego członka zespołu KERRIS

    • Zrozumienie celu realizowanych działań, zadawanie nie tylko pytań “Co?” i “Jak?”, ale również “Dlaczego?”, “W jakim celu?”.
    • Komunikatywność, pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole.
    • Odpowiedzialność, rzetelność, terminowość – nawet jeśli nikt nie patrzy.
    • Otwarty umysł i zdolność szybkiego przyswajania wiedzy oraz chęć podejmowania wyzwań.
    • Znajomość j. angielskiego min. w stopniu B2.

    Wynagrodzenie

    • 8000 - 12 000 zł netto + VAT.
    • Współpraca B2B

    Dodatkowe powody, aby z nami pracować

    • Benefity: karta Multisport, ubezpieczenie zdrowotne, udział w szkoleniach i konferencjach, WellBee.
    • Praca w pełnym energii zespole oraz świetna atmosfera
    • Praca w modelu hybrydowym: 2 dni z biura na ul. Burakowskiej, 3 dni zdalnie.
    1 815 - 2 593 USD

    B2B