• Wszystkie ofertyPoznańHoReCaTurystykaSpecjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta w Biurze podróży Kiribati Club
    Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta w Biurze podróży Kiribati Club
    HoReCa
    Kiribati Club sp. z o.o. sp. k.

    Poznań
    1 525 - 2 034 USDBrutto miesięcznie - UoP
    1 525 - 2 034 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    obsługa klienta

    sprzedaż

    branża turystyczna

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Kiribati Club to biuro podróży, które organizuje unikalne wyprawy na całym świecie, oferując swoim klientom niezapomniane doświadczenia. W związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy osoby z pasją do podróży i doświadczeniem w sprzedaży, która wesprze nasz zespół w Poznaniu. Jeśli lubisz nawiązywać relacje z klientami i masz zmysł organizacyjny, to idealna oferta dla Ciebie!

    Zakres obowiązków:

    • Pierwszy kontakt z klientem – telefoniczny, mailowy oraz stacjonarny
    • Doradzanie i rekomendowanie ofert podróżniczych zgodnie z preferencjami klientów
    • Aktywna sprzedaż ofert turystycznych i wspieranie klientów w podjęciu decyzji o wyjeździe
    • Potwierdzanie grup wyjazdowych i współpraca z osobami zajmującymi się logistyką wyjazdów
    • Wsparcie klienta na każdym etapie organizacji podróży – od wyboru oferty po powrót z wyjazdu
    • Koordynacja wyjazdów grupowych i współpraca z zespołem oraz zewnętrznymi organizatorami w zakresie tworzenia i realizacji ofert turystycznych
    • Budowanie długofalowych relacji z klientami, które prowadzą do lojalności wobec marki
    • Przygotowywanie i wystawianie umów dla klientów oraz innych dokumentów związanych z wyjazdami

    Wymagania:

    • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w biurze podróży lub dziale sprzedaży
    • Znajomość rynku turystycznego i szeroka wiedza o destynacjach podróżniczych
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne oraz orientacja na klienta.
    • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu i dbałość o szczegóły
    • Znajomość systemów rezerwacyjnych oraz narzędzi biurowych (np. Microsoft Office, CRM)
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (dodatkowy język będzie atutem)
    • Pasja do podróży oraz otwartość na nowe wyzwania i chęć dzielenia się wiedzą o świecie

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B (w zależności od preferencji kandydata)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie bazowe od 6 000 do 8000 PLN brutto dla osób z odpowiednim doświadczeniem
    • System prowizyjny uzależniony od wyników sprzedażowych
    • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach branżowych oraz wyjazdach studyjnych
    • Przyjazne środowisko pracy wśród osób zakochanych w podróżach
    1 525 - 2 034 USD

    Umowa o pracę

    B2B