• Oferty
  • Wszystkie ofertyPolkowiceFinanseAnalizaAnalityk Finansowy
    Analityk Finansowy
    new
    Finanse
    Klient Rocketjobs.pl

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    ekonomia

    finanse

    Microsoft Office

    Microsoft Office Excel

    Microsoft Office PowerPoint

    analiza finansowa

    rachunkowość zarządcza

    Opis stanowiska

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • Analiza i raportowanie danych finansowych w odpowiedzi na potrzeby Zarządu i innych zespołów
    • Udział w planowaniu finansowym i kontrolowanie realizacji budżetów
    • ścisła współpraca z Kontrolerem Finansowym,
    • ścisła współpraca z Zarządem.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe o kierunku ekonomicznym lub finansowym,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2-3 lata
    • wiedza z zakresu analizy finansowej i rachunkowości zarządczej,
    • doświadczenie w tworzeniu raportów na potrzeby zarządcze,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • umiejętność sprawnego analizowania danych i wyciągania wniosków,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel oraz Power Point
    • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu.

    Oferujemy:

    • udział w ciekawych i pełnych wyzwań projektach z zakresu controllingu i analizy finansowej,
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet socjalny

    Numer kontaktowy:

    Kraków 📞 792760899

    Gdynia 📞 577893395

    Polkowice 📞 575551882

    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).