• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażZarządzanie sprzedażąSales Manager / Menedżer Sprzedaży - Warszawa
    Sales Manager / Menedżer Sprzedaży - Warszawa
    new
    Sprzedaż
    Klient RocketJobs.pl

    Warszawa
    2 074 - 4 149 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    rekrutacja

    zarządzanie zespołem

    komunikatywność

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Dla mojego klienta – lidera jakości - firmy wielokrotnie uhonorowanej prestiżowymi tytułami :

    Super Etyczna Firma, Firma Przyjazna Klientowi, Najlepszy Pracodawca,

    poszukuję kandydatek/ów do rozwijanych i nowotworzonych oddziałów sprzedażowych.

    Czym będziesz się zajmował/a?

    • budowaniem struktury zespołu sprzedaży
    • przeprowadzaniem szkoleń oraz rozmów motywacyjnych
    • zarządzaniem zespołem w oparciu o jakość, etykę i najwyższe standardy współpracy
    • realizacją planów sprzedażowych
    • współtworzeniem dobrej atmosfery w oddziale

    Kogo poszukujemy?

    Szukamy osób:

    • z wykształceniem wyższym ( minimum licencjat )
    • z doświadczeniem na stanowisku managerskim w sprzedaży
    • z doświadczeniem w prowadzeniu skutecznej rekrutacji
    • zadaniowych, nastawionych na sukces
    • otwartych, komunikatywnych
    • z wysoką etyką zawodową
    • umiejętnie korzystających z nowoczesnych kanałów online (social media)

    Co oferujemy?

    • możliwość rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie – jasna ścieżka rozwoju i awansu zawodowego
    • atrakcyjny, wieloelementowy system wynagrodzenia ( 8000-10000zł plus wysokie premie za wyniki)
    • dodatkowe wsparcie finansowe w pierwszych 24 miesiącach pracy
    • udział w licznych konkursach, możliwość zdobycia cennych nagród
    • prywatną opiekę medyczną, indywidualny program emerytalny, ubezpieczenie grupowe premium
    • udział w szkoleniach, spotkaniach integracyjnych i wydarzeniach biznesowych

    2 074 - 4 149 USD

    B2B