• Wszystkie ofertyWarszawaPraca biurowaAsystent(ka) Recepcji
    Asystent(ka) Recepcji
    new
    Praca biurowa
    Kochański & Partners

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    priorytetyzacja

    samodzielność

    dobra organizacja pracy

    elastyczność

    praca w grupie

    Opis stanowiska

    Zakres obowiązków:

    • zarządzanie korespondencją elektroniczną i papierową
    • obsługa połączeń telefonicznych w języku polskim i angielskim
    • wsparcie administracyjne m.in kserowanie, bindowanie i skanowanie
    • zarządzanie przestrzenią publiczną biura, w tym recepcją, salami konferencyjnymi i miejscami spotkań
    • koordynowanie przepływu informacji i obiegu dokumentów według wewnętrznych procedur Kancelarii
    • zarządzanie rezerwacją sal konferencyjnych
    • wsparcie w obsłudze i organizacji spotkań i wydarzeń organizowanych przez Kancelarię
    • organizacja podróży służbowych
    • dbanie o wizerunek i sprawne funkcjonowanie recepcji

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (w trybie zaocznym)
    • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
    • mile widziane doświadczenie w kancelarii prawnej
    • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym (min. B2)
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym (w godzinach 8-20)
    • komunikatywność i nienaganna kultura osobista
    • samodzielność, otwartość, skrupulatność

    Oferujemy:

    • stałe zatrudnienie i wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
    • finansowaną przez firmę prywatną opiekę medyczną na poziomie VIP (po okresie wdrożenia)
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
    • system poleceń pracowniczych
    • praca w nowoczesnym biurze w centrum miasta