• Wszystkie ofertyChodzieżSupportCustomer Service With German
    Customer Service With German
    new
    Support
    KOLORAMA

    KOLORAMA

    1 504 - 1 815 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    dobra organizacja pracy

    język niemiecki

    Mile widziane

    francuski

    język angielski

    Opis stanowiska

    Polski producent żaluzji poszukuje kandydatów na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTÓW Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

    Na tym stanowisku pomagamy naszym klientom złożyć zamówienie i dbamy o jego sprawną realizację. Wspieramy ich w sprawach technicznych i utrzymujemy z nimi dobre relacje. Odpowiadamy na pytania, szukamy rozwiązań, zapewniając najwyższą jakość obsługi klienta. Uczestniczymy też w ciekawych targach branżowych w kraju i za granicą.

    Miejsce Pracy: Piła

    Jako specjalista/specjalistka będziesz odpowiedzialny/odpowiedzialna za:

    • telefoniczną i mailową obsługę klientów niemieckojęzycznych oraz polskich,
    • nadzorowanie złożonych zamówień,
    • posprzedażową obsługę klientów na wysokim poziomie,
    • współpracę z innymi działami firmy,
    • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

    Szukamy osoby, która:

    • bardzo dobrze zna język niemiecki w mowie i piśmie — warunek konieczny, (mile widziana znajomość języka angielskiego, francuskiego lub innego języka obcego),
    • ma co najmniej 6 miesięcy doświadczenia w customer service
    • jest proaktywna i dobrze organizuje sobie pracę,
    • chce aktywnie uczestniczyć w rozwoju firmy i brać udział w międzynarodowych targach w Polsce i za granicą

    Możemy zaoferować:

    • możliwość awansu stanowiskowego (za awansem idzie wzrost wynagrodzenia),
    • system kafeteryjny MyBenefit,
    • dopłatę do ubezpieczenia grupowego,
    • możliwość uzyskania premii uznaniowej,
    • zniżki na nasze produkty,
    • Program Poleceń Pracowniczych.
    1 504 - 1 815 USD