• Wszystkie ofertyWarszawaFinansePodatkiPraktyki - Ceny Transferowe
    Praktyki - Ceny Transferowe
    new
    Finanse
    KPMG

    KPMG

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    KPMG

    KPMG

    Jesteśmy jedną z największych firm audytorsko-doradczych na świecie. W Polsce działamy od 1990 roku. W 7 biurach pracuje nas blisko 2100 osób - wspólnie tworzymy #generationKPMG.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    Microsoft Office

    Microsoft Office Excel

    analiza

    Opis stanowiska

    Opis firmy

    Nasi doradcy podatkowi pomagają klientom w efektywnej i kompleksowej ocenie skutków podatkowych podejmowanych przez nich decyzji gospodarczych oraz we wdrożeniu najbardziej efektywnych podatkowo strategii. Zajmujemy się doradztwem w pełnym zakresie tematyki cen transferowych obejmującym m.in. planowanie transakcji grupowych, przygotowanie i implementację polityki w zakresie cen transferowych, przygotowujemy dokumentację do transakcji z podmiotami powiązanymi, a także weryfikujemy poziom cen w transakcjach poprzez przygotowanie analiz rynkowych.

    Reprezentujemy klientów w trakcie postępowań kontrolnych dotyczących transakcji grupowych, a także w negocjacjach porozumień cenowych z przedstawicielami Ministerstwa Finansów.

    Stanowisko

    • udział w projektach z obszaru cen transferowych dla klientów o zasięgu lokalnym i międzynarodowym
    • pomoc w przygotowywaniu komentarzy, opinii oraz raportów podatkowych w języku polskim i angielskim
    • przygotowywanie dokumentacji cen transferowych oraz analiz porównawczych
    • przygotowywanie researchy podatkowych

    Wymagania

    • wykształcenie wyższe lub status studenta ostatnich lat studiów (preferowane kierunki prawnicze oraz ekonomiczne)
    • zainteresowanie tematyką podatkową oraz chęć rozwoju w tym kierunku
    • mile widziane pierwsze doświadczenie w obszarze podatkowym lub aktywność studencka
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • umiejętność analitycznego myślenia oraz zdolność formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy
    • praktyczna znajomości pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
    • preferowana dostępność: 40h tygodniowo (min. 32h tygodniowo)

    Oferujemy

    • pracę hybrydową – Ty wybierasz z jakiego miejsca!
    • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
    • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
    • program rekomendacji – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
    • służbowy iPhone i laptop
    • platformę Mindgram – zadbaj o swój wellbeing i rozwój osobisty
    • dużo praktycznej wiedzy – będziesz mieć wiele okazji, aby poznać funkcjonowanie biznesu w praktyce
    • zaświadczenie potwierdzające Twój udział w praktykach