• Wszystkie ofertyPiotrków TrybunalskiSprzedażZarządzanie sprzedażąKierownik Sprzedaży
    Kierownik Sprzedaży
    Sprzedaż
    Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B
    Microsoft Office
    zarządzanie zespołem
    fmcg
    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Miejsce wykonywania pracy: woj. pomorskie

    Zakres obowiązków:

    • Zapewnienie ciągłości działania sklepów w sieci agencyjnej zgodnie ze standardami firmy,
    • Bieżący monitoring oraz kontrola sklepów zgodnie z procedurami i przy użyciu narzędzi operacyjnych obowiązujących w spółce, w tym wykonywanie i rozliczanie inwentaryzacji cząstkowych wg procedur obowiązujących w spółce oraz uczestnictwo w inwentaryzacjach całościowych wg wskazań przełożonego,
    • Kontrola procesów technologicznych i magazynowych punktów z ofertą bistro oraz kontrola przestrzegania zasad bezpieczeństwa żywności,
    • Bieżąca analiza wyników działań kontrolnych (w tym wyników inwentaryzacji, cząstkowych i całościowych), mających na celu minimalizację ubytków towarowych i gotówkowych w PSD oraz optymalizację stanów magazynowych w sklepach
    • Analiza raportów i podejmowanie interwencji w razie nieprawidłowości,
    • Udział w działaniach determinujących funkcjonowanie sklepów, takich jak: otwarcia, zamknięcia, przebudowy, zatowarowania, roztowarowania,
    • Bieżące wsparcie merytoryczne agentów w obszarze funkcjonowania sklepów, jakości obsługi działań prosprzedażowych oraz obsługi systemów operacyjnych funkcjonujących w sieci agencyjnej,
    • Realizacja programów i działań prosprzedażowych w tym: programów promocyjnych, akcji marketingowych, zmian layoutów, konkursów, oraz działania związane z podnoszeniem jakości obsługi klienta i maksymalizacji działań „tajemniczego klienta”,
    • Budowanie właściwego wizerunku firmy.

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie min. średnie.
    • Posiadanie uprawnień do kierowania pojazdami kat. B
    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • Znajomość narzędzi pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel
    • Gotowość do częstych podróży służbowych w ramach mikroregionu
    • Umiejętność współpracy w grupie, kreatywność, zaangażowanie
    • Umiejętności przywódcze oraz managerskie
    • Nastawienie na osiąganie celów
    • Znajomość branży FMCG

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • System premiowy uzależniony od realizacji celów
    • Samochód służbowy
    • Prywatną opiekę medyczna
    • Dofinansowanie do karty Multisport

    Lagardère Travel Retail to globalny lider branży travel retail z siecią ponad 5 tys. sklepów w 42 krajach i regionach. W Polsce zarządza siecią ok. 1000 różnorodnych punktów sprzedaży pod 40 markami takimi jak Inmedio, So Coffee, Relay, Aelia Duty Free, 1Minute Smacznego!, Costa Coffee i inne. Działamy w wielu różnych segmentach rynku: na lotniskach, dworcach, stacjach metra, a także w obiektach handlowych i przy ulicy. Większość sklepów funkcjonuje w modelu agencyjnym. Grono związanych z nami agentów i agentek tworzy już 600 osób, które wspieramy w rozwijaniu biznesu każdego dnia.