• Wszystkie ofertyPruszkówMarketingMarketingMłodszy Specjalista / Specjalistka ds. Trade Marketingu
    Młodszy Specjalista / Specjalistka ds. Trade Marketingu
    new
    Marketing
    Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    trade marketing

    język angielski

    Opis stanowiska

    Zakres obowiązków:

    • Realizacja i wdrażanie komunikacji dla marek sklepów Inmedio i Relay
    • Opracowywanie i wdrażanie materiałów komunikacji marketingowej we wszystkich kanałach komunikacji, w szczególności materiałów POS
    • Opracowywanie i wdrażanie komunikacji sezonowej
    • Działania marketingowe dla marek własnych firmy (opakowania, kreacja, materiały promocyjne w punktach sprzedaży i mediach)
    • Projektowanie i produkcja wewnętrznych materiałów marketingowych
    • Współpraca z partnerami zewnętrznymi w zakresie projektowania i produkcji materiałów marketingowych

    Nasze wymagania

    • Znajomość obszaru Trade Marketingu
    • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów marketingowych
    • Bardzo dobra znajomość Excela i Power Point
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Komunikatywność i zaangażowanie
    • Bardzo dobra i samodzielna organizacja pracy

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Możliwość pracy zdalnej (do 2 dni w tygodniu)
    • Zniżki na produkty firmowe
    • Dofinansowanie do karty Multisport
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Ubezpieczenie na życie
    • Dofinansowanie do nauki języków obcych

    Lagardère Travel Retail to globalny lider branży travel retail z siecią ponad 5 tys. sklepów w 42 krajach i regionach. W Polsce zarządza siecią ok. 1000 różnorodnych punktów sprzedaży pod 40 markami takimi jak Inmedio, So Coffee, Relay, Aelia Duty Free, 1Minute Smacznego!, Costa Coffee i inne. Działamy w wielu różnych segmentach rynku: na lotniskach, dworcach, stacjach metra, a także w obiektach handlowych i przy ulicy. Większość sklepów funkcjonuje w modelu agencyjnym. Grono związanych z nami agentów i agentek tworzy już 600 osób, które wspieramy w rozwijaniu biznesu każdego dnia.