• Wszystkie ofertyKrakówMarketingMarketingSpecjalista ds. Marketingu
    Specjalista ds. Marketingu
    new
    Marketing
    Leanpassion

    Leanpassion

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Marketing4P

    digital marketing

    B2B klient

    strategia

    Opis stanowiska

    Istniejemy po to, by firmy były WIELKIE, a ludzie SZCZĘŚLIWI. Leanpassion jest liderem skutecznych transformacji firm i ludzi. Od ponad 17 lat wskazujemy drogę jak zbudować kulturę organizacyjną, w której każdy, niezależnie od szczebla organizacyjnego, rozumie strategię firmy, zna kontekst biznesowy, identyfikuje się z misją, wizją oraz celami firmy. Kulturę, która angażuje, utrzymuje i przyciąga najlepszych.

    Naszym klientem jest stabilna polska firma posiadająca kilka spółek, m.in Fracthon, Eating Point. Działalność klienta obejmuje kilka branż a jego produkty oraz usługi są skierowane zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych.

    W związku z rozwojem nowej, innowacyjnej linii biznesowej, firma planuje intensywny rozwój. Aktualnie wspieramy naszego klienta w rekrutacji samodzielnego Specjalisty, którego głównym celem będą działania marektingowe skierowane na budowę brandu oraz generowanie leadów.

    Twoja Misja:

    • We współpracy z zewnętrznymi ekspertami stworzenie krótko i długoterminowej strategii marketingowej obejmującej profilowanie, targetowanie oraz segmentację klientów, lejki marketingowe, kanały marketingu, Unique Selling Point,

    • Opracowanie założeń dla działań marketingowych (Marketing 4p): Product, Price, Place, Promotion,

    • Dobór narzędzi marketingowych wykorzystywanych w procesie Lead Generation,

    Opracowanie planu działań marketingowych oraz zaprojektowanie pierwszych eksperymentów w celu weryfikacji hipotez,

    • Nieustanna weryfikacja efektywności lejków marketingowych oraz ich optymalizacja,

    • Kreowanie, planowanie, realizacja i optymalizacja skutecznych strategii kampanii PPC w celu pozyskania leadów,

    Odpowiedzialność za tworzenie i zarządzanie treścią na wszystkich kanałach komunikacji w digital (w tym m.in. strona www, media społecznościowe, landing pages, video, blog, newsletter),

    Pełna odpowiedzialność za budżet i proces marketingowy (analiza, monitoring, raportowanie),

    • Koordynacja pracy zewnętrznych specjalistów i podwykonawców zaangażowanych w projekt,

    • Tworzenie i egzekucja strategii marketingowych dla innych, istniejących produktów i usług klienta (b2b oraz b2c),

    • Docelowo w perspektywie długofalowej budowa i rozwój zespołu marketingu.

    Twoje kompetencje, umiejętności, doświadczenie:

    Doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu marketingiem produktów/usług kierowanych do klientów biznesowych,

    Praktyczne doświadczenie w budowie i egzekucji strategii marketingowych dla nowotworzonych produktów/usług,

    • Praktyczne umiejętności z obszarów tworzenia i optymalizacji kampanii marketingowych, copywritingu, organizacji wydarzeń.

    • Umiejętność skutecznego zarządzania projektami (zakresem, zespołem, czasem swoim i innych, ustalanie priorytetów, terminowość, dokładność),

    • Znajomość oraz umiejętność praktycznego wykorzystywania w praktyce różnych narzędzi marketingowe,

    • Wysokie nastawienie na pracę zespołową – umiejętność efektywnej pracy wewnątrz organizacji nad wspólnym celem,

    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i skuteczna komunikacja,

    • Umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność oraz zdolność do szybkiego uczenia się,

    • Biegła znajomość języka polskiego oraz dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2),

    • Wykształcenie wyższe (mile widziani absolwenci kierunków związanych z marketingiem, zarządzaniem, biznesem lub pokrewnych).

    Dodatkowe atuty:

    • Doświadczenie w marketingu produktów kierowanych do HR (opieka medyczna, benefity itp.),

    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

    Klient oferuje:

    • Kluczową rolę w firmie, bezpośrednio raportującą do zarządu,

    • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

    • Duży wpływ na procesy oraz autonomię w działaniu,

    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub współpracę opartą o własną działalność gospodarczą,

    • Bogaty pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie do zajęć sportowych),

    • Twoim głównym miejscem pracy będzie biuro, zlokalizowane w nowoczesnym budynku z bogatą infrastrukturą w centrum Krakowa (dopuszczalna okazjonalna praca zdalna).

    • Elastyczne godziny pracy.