• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingSocial mediaSenior Account Manager (Influencer Marketing)
    Senior Account Manager (Influencer Marketing)
    new
    Marketing
    Lettly

    Lettly

    2 857 - 3 376 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    Lettly

    Lettly

    Lettly to agencja strategiczna influencer marketingu, która działa od 2015 roku. Odpowiadamy za cały proces współpracy z twórcami — od tworzenia strategii, przez koncepcję kreatywną, aż do realizacji i raportowania kampanii. Współpracowaliśmy m.in. z markami Zalando, Lactacyd, Netflix, Vichy, Farfetch, Estée Lauder, Skoda, Iwostin czy Galderma. Wśród naszych partnerów są agencje takie, jak Polot, Przestrzeń, VMLY&R, Albedo Marketing, 180heartbeats + JUNG v. MATT czy 24/7 Communications.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    marketing

    Influencer marketing

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Lettly to agencja strategiczna Influencer Marketingu. Pracujemy z klientami bezpośrednio i wspieramy inne agencje w działaniach influencerskich. Odpowiadamy za cały proces od budowania strategii, przez koncepcję kreatywną, aż do realizacji kampanii.

    Byliśmy jedną z pierwszych, a obecnie jedną z wiodących agencji influencer marketingu w Polsce. W ostatnich latach rośniemy co najmniej o 50% rok do roku. Pracujemy m.in. z Adidasem, Zalando, Perrigo, GLO i McDonald’s, a wśród naszych partnerów są VMLY&R, Dentsu, Polot, 24/7 Communications czy 180heartbeats + JUNG v. MATT.

    Miejsce pracy: Warszawa, ul. Wiejska 14

    Co będziesz robić?

    • Dużo rozmawiać z klientami, którzy się do nas zgłaszają. Starać się zrozumieć ich potrzeby i cele biznesowe i przekonywać do rozwiązań, które mają sens.
    • Do Twoich codziennych obowiązków będzie należał nadzór nad realizacją koncepcji współpracy marek z influencerami, doradztwo w zakresie strategii, doboru twórców i działań realizujących cele klienta.
    • Będziesz prowadzić naszych bezpośrednich klientów w ich działaniach z influencerami w ciągu roku.
    • Będziesz ściśle współpracować z zespołem odpowiedzialnym za realizację kampanii.
    • Będziesz raportować wyniki swojej pracy przed zarządem i klientami oraz sugerować dalsze działania na podstawie wyników kampanii.
    • Będziesz delegować zadania do teamu juniorskiego i współpracować z Business Development Managerem i działem strategii.

    Benefity:

    • Staniesz się częścią szybko rozwijającej się agencji marketingowej, która współpracuje z największymi graczami na rynku.
    • Będziesz mieć bezpośredni wpływ na to jak rozwija się Lettly – szukamy ludzi do współzarządzania rosnącą organizacją.
    • Twoja praca zostanie doceniona – oferujemy wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, przejrzysty system prowizyjny za przyprowadzonych klientów, prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz kartę Multisport.
    • Będziesz mieć możliwość pracy hybrydowej.
    • W piątki będziesz wychodzić z pracy godzinę wcześniej - o 16. :)
    • Ostatnie co można powiedzieć, to to, że atmosferę mamy jak w rodzinie - jest dużo lepiej!

    Widełki - 11000-13000 brutto w zależności od doświadczenia i kwalifikacji, jesteśmy otwarci też na współpracę B2B.

    Wymagania:

    • +/- 6 lat doświadczenia w pracy w agencji kreatywnej lub działach marketingu, z czego 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - to warunek konieczny!
    • Masz doświadczenie w pracy z projektami influencerskimi, jesteś na bieżąco z nowościami w branży
    • Nie boisz się budżetów powyżej miliona złotych i masz doświadczenie z projektami o takiej skali
    • Masz prokliencką postawę, tzn.: rozumiesz biznes klienta, potrafisz rozpoznać także nienazwane potrzeby i przekonać do sensownych rozwiązań.
    • Opowiadanie o swoich pomysłach nie sprawia Ci problemu, umiesz je sprawnie przedstawić w każdej formie (prezentacji, maila, telefonicznie)
    • Masz dużą samodzielność, ale potrafisz poprosić o pomoc i delegować zadania w razie potrzeby
    • Umiesz łatwo nawiązywać kontakty
    • Znasz język angielski na poziomie zaawansowanym

    Jak wygląda proces rekrutacji?

    Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami, na pierwsze spotkanie zapraszamy on-line. Po rozmowach wybieramy osoby do drugiego etapu, które otrzymują zadanie praktyczne do wykonania i zaprezentowania. Nie wykluczamy trzeciego etapu rekrutacji.

    2 857 - 3 376 USD