• Wszystkie ofertyPorosłyLogistykaLogistykaSpecjalista Zarządzania Grupą Kategorii
    Specjalista Zarządzania Grupą Kategorii
    new
    Logistyka
    Lewiatan Podlasie sp. z o.o. (Eurocash S.A.)

    Porosły
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Grupa Eurocash jest największym polskim hurtowym dystrybutorem produktów FMCG, organizatorem znanych sieci franczyzowych, agencyjnych i partnerskich, takich jak ABC, Delikatesy Centrum, Groszek, Gama, Duży Ben, Lewiatan czy Euro Sklep, partnerem logistycznym i technologicznym sklepów lokalnych, a także właścicielem marketu e-grocery nr 1 w Polsce: Frisco.pl. Z liczbą ponad 19 tys. zatrudnianych pracowników i 90 tys. klientów, Eurocash od lat zajmuje miejsce w TOP10 największych polskich firm.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    Do jednej z naszych marek poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista Zarządzania Grupą Kategorii:

    JESTEŚ CIEKAWA/Y, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE GŁÓWNE ZADANIA TO:

    • Monitorowanie i koordynowanie polityki cenowej

    • Negocjacje warunków handlowych

    • Organizacja akcji promocyjnych i marketingowych w celu budowania dobrego wizerunku sieci

    • Koordynowanie i nadzór nad realizacją ogólnopolskich działań promocyjnych sieci

    • Współpraca z działami Operacji, Ekspansji, Marketingiem

    • Odpowiedzialność za realizację celów budżetowych

    • Współpraca z dostawcami i producentami

    • Przygotowywanie ofert handlowych

    • Analiza rynku pod względem podległych kategorii

    DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

    • Posiadasz min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

    • Znasz procesy biznesowe, w tym zagadnienia operacyjne, marketingowe i handlowe w branży spożywczej

    • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office - Excel, Word

    • Masz praktyczną znajomość technik negocjacyjnych, wysokie zdolności komunikacyjne oraz asertywność

    • Posiadasz umiejętność analitycznego myślenia i interpretacji danych liczbowych

    • Jesteś samodzielny/a w działaniu oraz dobrze organizujesz swój czas

    DODATKOWO OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    • Ciekawą pracę i wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji

    • Motywacyjny system wynagrodzeń - podstawa + premia uzależniona od wyników pracy

    • Bogaty pakiet socjalny (m.in. karty fitness, pakiet medyczny)

    • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon