• Wszystkie ofertyBiskupice PodgórneInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeInżynier Utrzymania Ruchu
    Inżynier Utrzymania Ruchu
    Inżynieria
    LG Energy Solution Wrocław

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Analiza Danych

    Diagnostyka maszyn

    KPI

    tworzenie instrukcji

    Utrzymanie Ruchu

    zapobieganie awariom

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    LG Energy Solution Wrocław jest największym w Europie i wiodącym na świecie producentem baterii litowo-jonowych dla przemysłu motoryzacyjnego. W Biskupicach Podgórnych (gmina Kobierzyce) wytwarzamy wszystkie komponenty baterii, aż po produkt gotowy do montażu w aucie.

    Główne obowiązki:

    • Utrzymywanie maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz planowanie i koordynacja konserwacji zapobiegawczej maszyn
    • Diagnostyka maszyn i urządzeń
    • Wdrażanie udoskonaleń maszyn
    • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych zgodnie z instrukcją stanowiska pracy
    • Przygotowywanie, kontrola i odpowiedzialność za dokumentację techniczną maszyn produkcyjnych
    • Zamawianie i kontrola stanu magazynu części zamiennych
    • Monitorowanie i regularne raportowanie KPI do przełożonego
    • Analiza danych, monitorowanie i usprawnienia związane z aspektami jakościowymi w dedykowanych procesach
    • Tworzenie i przygotowanie procedur bezpieczeństwa maszyn
    • Tworzenie instrukcji technicznych i przeprowadzanie szkoleń techników
    • Wspieranie techników w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów technicznych

    Wymagania:

    • Wykształcenie: wyższe techniczne
    • Wiedza techniczna z zakresu naprawy i konserwacji maszyn i urządzeń
    • Znajomość TPM, konserwacji zapobiegawczej
    • Angielski – średniozaawansowany (w mowie i piśmie)
    • Umiejętności analityczne
    • Obsługa przyrządów pomiarowych i elektronarzędzi
    • Obsługa komputerów i paneli operatorskich

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na dwa lata bez okresu próbnego.
    • Czynny udział w projekcie greenfield.
    • Pakiet relokacyjny.
    • Pracę w miedzynarodowej firmie – jedyne w Europie miejsce produkcji baterii litowo-jonowych na światową skalę.
    • Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie).
    • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego.
    • Duży wybór dań dla pracowników – kuchni tradycyjnej oraz koreańskiej.
    • Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje.
    • Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej.