• Wszystkie ofertyBiskupice PodgórnePrawoExternal Affairs Team Leader
    External Affairs Team Leader
    new
    Prawo
    LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o.

    Biskupice Podgórne
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    administration

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Główne obowiązki:

    • Wsparcie w sprawach i projektach przed administracją publiczną, instytucjami rządowymi i prywatnymi oraz partnerami biznesowymi;
    • Monitorowanie trendów legislacyjnych na poziomie krajowym oraz UE oraz identyfikowanie szans i zagrożeń;
    • Prowadzenie korespondencji z podmiotami zewnętrznymi;
    • Prowadzenie, planowanie i realizowanie projektów Spółki prowadzonych przez Dział Stosunków Zewnętrznych;
    • Zarządzanie zespołem;
    • Przygotowywanie oraz nadzór nad przygotowaniem raportów.

    Wymagania:

    • Doświadczenie we współpracy z administracją publiczną, instytucjami rządowymi oraz samorządowymi, Spółkami komunalnymi i Skarbu Państwa, placówkami i instytucjami edukacyjno-szkolnymi, uczelniami wyższymi lub podmiotami korporacyjnymi;
    • Doświadczenie we współpracy z instytucjami UE;
    • Wykształcenie wyższe (np. administracja, prawo, ekonomia, zarządzanie);
    • Doświadczenie na stanowisku menedżera;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne w mowie i piśmie;
    • Umiejętności prowadzenia negocjacji, dialogów i dyskusji na forum publicznym;
    • Umiejętność sporządzania zwięzłych notatek, prezentacji i podsumowań;
    • Umiejętność przeprowadzania analizy i formułowania syntetycznych wniosków i tez, opracowywania planów i harmonogramów;
    • Umiejętność prowadzenia spraw i projektów na podstawie planów i harmonogramów;
    • Umiejętność określania priorytetów na stanowisku pracy i organizacji własnego czasu pracy;
    • Chęć podjęcia pracy polegającej na prowadzeniu spraw i projektów z różnych dziedzin;
    • Umiejętność reagowania na bieżące problemy i ich rozwiązywania;
    • Znajomość MS Office;
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na dwa lata bez okresu próbnego;
    • Czynny udział w projekcie greenfield;
    • Pakiet relokacyjny;
    • Pracę w miedzynarodowej firmie – jedyne w Europie miejsce produkcji baterii litowo-jonowych na światową skalę;
    • Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie);
    • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego;
    • Duży wybór dań dla pracowników – kuchni tradycyjnej oraz koreańskiej;
    • Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje;
    • Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej.