• Wszystkie ofertyPoznańLogistykaLogistykaMłodszy Ekspert/Młodsza Ekspertka ds. Ekologistyki
    Młodszy Ekspert/Młodsza Ekspertka ds. Ekologistyki
    new
    Logistyka
    Lidl Polska

    Lidl Polska

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    Lidl Polska

    Lidl Polska

    Jesteśmy liderem wśród firm handlowych w Europie. Chcemy, by nasi klienci mieli Więcej na radość z życia. Dlatego nasze artykuły to gwarancja wysokiej jakości, niskiej ceny i zrównoważonej produkcji.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Ochrona środowiska

    język angielski

    Microsoft Office

    Mile widziane

    język niemiecki

    Opis stanowiska

    Twoje zadania

    • Prowadzenie ewidencji odpadów oraz wystawianie kart przekazania odpadów w systemie BDO
    • Prowadzenie ewidencji oraz sporządzanie sprawozdań zgodnie z przepisami ochrony środowiska
    • Bieżące śledzenie zmian w przepisach dotyczących ochrony środowiska (systemu kaucyjnego)
    • Opracowywanie procedur oraz zapewnienie zgodności działań z posiadanymi decyzjami
    • Rozliczanie i przygotowanie faktur kosztowych i sprzedażowych
    • Przygotowanie zestawień, raportów i analiza wskaźników
    • Przygotowanie i weryfikacja umów, aneksów, zleceń

    Twoje kompetencje

    • Co najmniej 2 lata praktycznego doświadczenia w obszarze ochrony środowiska (w tym doświadczenie w zakresie rozszerzonej odpowiedzialności producenta)
    • Umiejętność analizy aktów prawnych, dokumentów środowiskowych, regulaminów
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
    • Doświadczenie we współpracy z podmiotami zewnętrznymi z branży odpadowej
    • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (zaawansowana)
    • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
    • Gotowość do wyjazdów służbowych
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, nastawienie na realizację celów i komunikatywność
    • Umiejętność pracy w zespole (w tym w rozproszonym)
    • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań

    • Znajomość języka niemieckiego

    Oferujemy

    • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy hybrydowej
    • Umowę o pracę na min.12 miesięcy oraz gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia
    • Pakiet benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny:
    • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
    • bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych
    • karta MultiSport / Medicover Sport
    • kupony rabatowe na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka
    • Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych
    • Możliwość dofinansowania kursów językowych
    • Szeroki pakiet szkoleń, możliwość rozwoju i awansu