• Wszystkie ofertyPoznańSprzedażPraca w sklepiePracownik / Pracowniczka Sklepu – niepełny etat
    Pracownik / Pracowniczka Sklepu – niepełny etat
    new
    Sprzedaż
    Lidl Polska

    Lidl Polska

    Poznań
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    Lidl Polska

    Lidl Polska

    Jesteśmy liderem wśród firm handlowych w Europie. Chcemy, by nasi klienci mieli Więcej na radość z życia. Dlatego nasze artykuły to gwarancja wysokiej jakości, niskiej ceny i zrównoważonej produkcji.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    praca w zespole

    polski

    Opis stanowiska

    Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć!

    W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

    Pracownik/Pracowniczka Sklepu - niepełny etat

    Wynagrodzenie 50% etatu: 2 700 - 2 880 zł brutto/mies.

    Wynagrodzenie 75% etatu: 4 050 - 4 320 zł brutto/mies.

    Oferujemy

    • Umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia
    • Pakiet benefitów dla ciebie i twojej rodziny:
    • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
    • bezpłatna aplikacja do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego
    • karta MultiSport
    • bony na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka
    • Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych
    • Wdrożenie pod opieką Instruktora i Mentora
    • Szkolenia, możliwość rozwoju i awansu na stanowisko Zastępcy Managera Sklepu
    • Możliwość dostosowania grafiku do twoich potrzeb
    • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

    RÓWNE PŁACE

    Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

    Twoje zadania

    • Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów
    • Utrzymanie porządku w sklepie
    • Wykładanie towaru
    • Bieżąca obsługa klientów
    • Obsługa stanowiska kasowego
    • Możliwość specjalizacji w jednym z obszarów asortymentowych

    Twoje kompetencje

    • Chęć długotrwałej współpracy
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
    • Dokładność, zaangażowanie
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Komunikatywna znajomość języka polskiego
    • Mile widziane aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
    • Mile widziane doświadczenie w branży handlowej oraz/lub w pracy fizycznej

    W Lidlu cenimy naszych pracowników, dlatego gwarantujemy im stabilne zatrudnienie – umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia. Poczucie bezpieczeństwa zapewniamy szerokim pakietem świadczeń socjalnych dla ciebie i twojej rodziny. To między innymi prywatna opieka medyczna, bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych oraz program wsparcia pracowników. Ponadto otrzymasz dodatek za pranie odzieży roboczej i bony świąteczne. Oferujemy wsparcie w pełnieniu obowiązków – opiekę mentora oraz udział w szkoleniach. Zgrany zespół budujemy dzięki wspólnemu udziałowi w wydarzeniach sportowych, akcjach charytatywnych i spotkaniach informacyjno-motywacyjnych.

    Zrównoważony rozwój

    W Lidlu dbamy o nasz wpływ na społeczeństwo i środowisko realizując działania w ramach 6 tematów: ochrona klimatu, poszanowanie bioróżnorodności, ochrona zasobów naturalnych, uczciwe działanie, promocja zdrowia i angażowanie w dialog.

    Sprawdź, co dokładnie robimy: kimjestesmy.lidl.pl/zrownowazony-rozwoj