• Wszystkie ofertyWarszawaSupportKonsultant telefoniczny w Biurze Obsługi Klienta (poł. przychodzące)
    Konsultant telefoniczny w Biurze Obsługi Klienta (poł. przychodzące)
    new
    Support
    Maczfit Foods Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    polski

    język angielski

    Mile widziane

    obsługa klienta

    Opis stanowiska

    Maczfit Foods – część Grupy Kapitałowej Żabka dostarcza pełnowartościowe i zbilansowane posiłki konsumentom do blisko 2800 lokalizacji na terenie całego kraju. Catering dietetyczny odpowiada na potrzeby osób, które walczą z czasem, stresem, wiekiem i kaloriami oraz wychodzi naprzeciw nowym trendom żywieniowym i lifestyle’owym.

    Naszą misją jest dostarczanie każdego dnia do tysięcy polskich domów posiłków restauracyjnej klasy, czyniąc życie naszych klientów zdrowszym, prostszym i wygodniejszym.

    Pracownikom Maczfit Foods oferujemy stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego w firmie, która wyznacza trendy i nadaje tempo rozwoju branży.

    Dołącz do #TeamMaczfit i bądź z nami o krok przed wszystkimi!

    Twój zakres obowiązków

    • Wprowadzanie zamówień do systemu i wsparcie Klientów w procesie zakupowym
    • Kontakt telefoniczny oraz mailowy z Klientami (również/czasem w języku angielskim)
    • Budowanie relacji z Klientami
    • Obsługa zapytań, reklamacji ze strony klientów
    • Współpraca z innymi działami firmy i z firmą logistyczną

    Nasze wymagania

    • język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację (min. B2)
    • bardzo dobra znajomość języka polskiego
    • poszukujemy osoby która jest cierpliwa, sympatyczna, samodzielna, proaktywna
    • Pracownika, Pracowniczki który/-a potrafi radzić sobie w pracy z “trudnymi” klientami
    • Dobrze sprawdza się tej roli organizacja pracy i skupienie na pracy zadaniowej
    • Umiejętność pracy w zespole

    • Doświadczenie w telefonicznej/ bezpośredniej obsłudze klienta

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie
    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • prywatna opieka medyczna
    • ubezpieczenie na życie
    • bardzo wysokie zniżki na firmowe produkty i usługi
    • kawa / herbata
    • paczki świąteczne
    • program rekomendacji pracowników
    • inicjatywy dobroczynne
    • Program Wsparcia Pracowników (EAP)