• Oferty
  • Wszystkie ofertySłupskLogistykaLogistykaManager floty
    Manager floty
    Logistyka
    MAKO TSL

    MAKO TSL

    Słupsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    MAKO TSL

    MAKO TSL

    #MakoTSLteam to ponad 100 doświadczonych spedytorów, którzy każdego dnia wysyłają ponad 1000 pojazdów z naszej floty z różnorodnymi ładunkami po Europie Zachodniej. W 2023 roku zrealizowaliśmy ponad 183 tysiące zleceń transportowych. Jeśli szukasz dynamicznego środowiska pracy, dołącz do lidera w sektorze transportu lekkiego.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Zarządzanie flotą

    Transport Międzynarodowy

    prawo jazdy kat. B

    zarządzanie zespołem

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Mako TSL Błażej Makurat

    Jesteśmy polską firmą spedycyjną działającą na rynkach europejskich od 2011 roku. Wyrośliśmy na prowadzeniu busów plandek do 3,5 tony - jesteśmy największym graczem w tym segmencie rynku. Od maja 2022 roku weszliśmy również na duże auta (13.6 Standard oraz Mega), z najlepszymi na rynku warunkami dla Przewoźników.

    Przez ostatnie 12 lat urośliśmy z małego przedsiębiorstwa zatrudniającego kilka osób do lidera na rynku zatrudniającego ponad 220 Pracowników. Każdy w zespole MAKO TSL to dla nas Partner. Cenimy ludzi z praktycznym doświadczeniem, którzy nastawieni są na stałą współpracę oraz ciągły rozwój. Oferujemy jasną ścieżkę kariery, która uzależniona jest od zaangażowania i wyników, a nie stażu pracy.

    Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij przycisk Aplikuj i prześlij nam swój formularz.

    Twój zakres obowiązków

    • Zarządzanie flotą ok. 200 pojazdów w ruchu międzynarodowym (busy plandeki do 3,5t oraz firanki 13,6 LDM)
    • Optymalizacja kosztów floty
    • Zarządzanie zespołem
    • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami (serwisy, karty paliwowe, systemy GPS, hurtownie motoryzacyjne)
    • Nadzór nad rekrutacją i szkoleniem kierowców ze standardów pracy
    • Nadzór nad stanem technicznym pojazdów oraz organizacja przeglądów i napraw
    • Prowadzenie ewidencji i dokumentacji związanej z flotą pojazdów
    • Współpraca z pozostałymi działami w firmie
    • Wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu poprawę efektywności zarządzania flotą

    Nasze wymagania

    • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem flotą min. 100 pojazdów (ciężarowych lub osobowych)
    • Znajomość przepisów prawnych dotyczących transportu międzynarodowego na terenie UE i eksploatacji pojazdów
    • Doświadczenie w zatrudnianiu kierowców oraz znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowców
    • Prawo jazdy kategorii B

    To oferujemy

    • Umowę o pracę lub B2B
    • Atrakcyjny system premiowy
    • Samochód służbowy
    • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)

    Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • prywatna opieka medyczna
    • ubezpieczenie na życie
    • spotkania integracyjne
    • firmowa drużyna sportowa
    • brak dress code’u
    • program rekomendacji pracowników
    • dofinansowanie do okularów
    • premie i paczki świąteczne
    • bezpłatne lekcje języka niemieckiego

    Etapy rekrutacji

    1. Analiza CV
    2. Spotkanie online na Google Meet
    3. Spotkanie w naszym biurze
    4. Decyzja