• Wszystkie ofertyOlsztynekPraca biurowaMłodszy Specjalista ds. Administracji
    Młodszy Specjalista ds. Administracji
    new
    Praca biurowa
    Maspex

    Maspex

    Olsztynek
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    Maspex

    Maspex

    Jesteśmy właścicielem najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku spożywczym, które od lat cieszą się zaufaniem konsumentów i uznaniem ekspertów z branży w Polsce, jak i za granicą. Nasi pracownicy zasilają Grupę Maspex w pomysły, pozytywną energię, wiedzę, umiejętności i sukcesy. To dzięki nim możliwy jest ciągły rozwój naszej firmy. A dzięki staraniom Maspeksu możliwy jest ciągły rozwój naszych pracowników. I tak się wzajemnie napędzamy!

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

    A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

    Twój zakres obowiązków

    • dokonywanie zamówień i zakupów na potrzeby firmy,
    • sporządzanie zestawień oraz raportów na potrzeby wewnętrzne,
    • wyjazdy służbowe do urzędów i instytucji celem załatwiania formalności w imieniu spółki,
    • przygotowywanie i sporządzanie ofert,
    • wykonywanie innych zadań administracyjno-biurowych wspierających codzienne funkcjonowanie działów pomocniczych.

    Nasze wymagania

    • minimum średnie wykształcenie (mile widziane wyższe lub w trakcie studiów),
    • dobra znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office,
    • prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych,
    • zdolności organizacyjne, samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole,
    • komunikatywność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

    To oferujemy

    • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę,
    • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich: wczasy pod gruszą, dobrowolne ubezpieczenie na życie, możliwość korzystania z karty Multisport, dobrowolną prywatną opiekę medyczną LUXMED, działania dedykowane dla rodziny jak wyprawka dla pierwszoklasisty.