• Wszystkie ofertyWarszawaPraca biurowaAsystent / Asystentka ds. Obsługi Szkoleń
    Asystent / Asystentka ds. Obsługi Szkoleń
    Nowa
    Praca biurowa
    Centrum Terapii Dialog

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    administracja

    Opis stanowiska

    DIALOG to grupa spółek działających w obszarze medycznym i edukacji specjalistycznej. Prowadzimy platformę szkoleniową Dialoteka.pl, Szkołę Psychoterapii oraz sieć klinik medycznych w Warszawie. Działamy na rynku od 2006 roku. Zatrudniamy blisko 500 pracowników działów medycznych i biznesowych. Stale rozwijamy naszą działalność medyczną, terapeutyczną i edukacyjną. Otwieramy nowe przychodnie i poszerzamy nasze działania edukacyjne.

    Dowiedz się więcej o firmie: psychiatrzy.warszawa.pl, dialoteka.pl, szkoladialog.pl

    Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Asystent/-ka ds. Obsługi Szkoleń

    Twój zakres obowiązków:

    • obsługa uczestników szkoleń online oraz subskrybentów platformy szkoleniowej - kontakt mailowy oraz telefoniczny,
    • wsparcie techniczne oraz organizacyjne przy szkoleniach online, w tym pomoc w kwestiach technicznych podczas transmisji szkoleń oraz koordynacja pytań od uczestników w trakcie szkolenia - nasze szkolenia online odbywają się średnio jeden raz w tygodniu w godzinach wieczornych,
    • koordynacja oraz obsługa organizacyjna warsztatów stacjonarnych,
    • współpraca z opiekunem merytorycznym szkoleń oraz z zespołem marketingu,
    • kontakt z wykładowcami i trenerami m.in. w kwestiach administracyjnych - umowy, rozliczenia, rozmowy o warunkach współpracy,
    • opieka nad bazą kont i dostępnością materiałów na platformie szkoleniowej.

    Nasze wymagania

    • posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów,
    • masz przynajmniej roczne doświadczenie w pracy biurowej,
    • jesteś otwarty/-a na dostępność w godzinach wieczornych podczas transmisji szkoleń online (szkolenia odbywają się średnio jeden raz w tygodniu (konkretne terminy szkoleń ustalamy ze sporym wyprzedzeniem) - wymóg konieczny,
    • lubisz planować zadania, tworzyć listy zadań i je realizować,
    • wiesz jak ważna jest skuteczna komunikacja oraz lubisz rozmawiać przez telefon, odpowiadać na maile i przekazywać konkretne informacje,
    • cechuje Cię dokładność i skrupulatność - zwracasz uwagę na szczegóły, nawet wtedy gdy jest ich dużo.

    To oferujemy

    • proces wdrożenia do firmy i obowiązków,
    • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon),
    • współpracę z ekspertami w dziedzinie psychologii, i psychoterapii,
    • prywatną opiekę medyczną - Pakiet Medicover Premium oraz kartę Multisport - oba benefity są dostępne na zasadzie preferencyjnych warunków (mamy również pakiety dla najbliższej rodziny),
    • bezpłatny dostęp do platformy szkoleniowej dialoteka.pl,
    • zniżkę na usługi Centrum Terapii Dialog dla Ciebie i Twoich najbliższych,
    • wspierającą atmosferę.

    Wszystkie ofertyWarszawaPraca biurowaAsystent / Asystentka ds. Obsługi Szkoleń