• Wszystkie ofertyOlsztynekLogistykaLogistykaReferent ds. skupu surowca
    Referent ds. skupu surowca
    new
    Logistyka
    Maspex

    Maspex

    Olsztynek
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    Maspex

    Maspex

    Jesteśmy właścicielem najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku spożywczym, które od lat cieszą się zaufaniem konsumentów i uznaniem ekspertów z branży w Polsce, jak i za granicą. Nasi pracownicy zasilają Grupę Maspex w pomysły, pozytywną energię, wiedzę, umiejętności i sukcesy. To dzięki nim możliwy jest ciągły rozwój naszej firmy. A dzięki staraniom Maspeksu możliwy jest ciągły rozwój naszych pracowników. I tak się wzajemnie napędzamy!

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    Opis stanowiska

    Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

    A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

    Twój zakres obowiązków

    • dokonywanie rozliczeń dostarczanych do Zakładu surowców,
    • przygotowywanie korespondencji dla dostawców,
    • nadzór nad harmonogramami dostaw surowca,
    • współpracę z działem Logistyki i Komisją Odbioru Surowca.

    Nasze wymagania

    • jesteś dyspozycyjna/y do pracy w systemie 4-brygadowym,
    • potrafisz obsługiwać program Excel – mile widziane,
    • lubisz pracować w dynamicznym środowisku,
    • jesteś otwarta/y na naukę i rozwój w obszarze skupu surowców.

    To oferujemy

    • wynagrodzenie godzinowe oraz premie miesięczne,
    • zadania pozwalające poszerzyć umiejętności i kwalifikacje,
    • pracę w zespole doświadczonych Referentów,
    • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich: wczasy pod gruszą, dofinansowanie do posiłków, dobrowolne ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport, dobrowolną prywatną opiekę medyczną LUXMED, działania dedykowane dla rodziny jak wyprawka dla pierwszoklasisty.