• Oferty
  • Wszystkie ofertyWadowiceHRHRSpecjalista ds. HR
    Specjalista ds. HR
    new
    HR
    Maspex

    Maspex

    Wadowice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    Maspex

    Maspex

    Jesteśmy właścicielem najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku spożywczym, które od lat cieszą się zaufaniem konsumentów i uznaniem ekspertów z branży w Polsce, jak i za granicą. Nasi pracownicy zasilają Grupę Maspex w pomysły, pozytywną energię, wiedzę, umiejętności i sukcesy. To dzięki nim możliwy jest ciągły rozwój naszej firmy. A dzięki staraniom Maspeksu możliwy jest ciągły rozwój naszych pracowników. I tak się wzajemnie napędzamy!

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    Microsoft Office Excel

    Microsoft Office PowerPoint

    Lekkie pióro

    Opis stanowiska

    Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

    A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

    Twój zakres obowiązków

    • prowadzenie programu benefitowego #JaTutaj,
    • prowadzenie działań związanych promowaniem i wdrażaniem Kultury Feedbacku (np. Pulsometry – ankiety skoncentrowane na poziomie zadowolenia pracowników)
    • koordynowanie aktywności dla pracowników, np. webinarów, spotkań, konkursów.

    Nasze wymagania

    • wykształcenie wyższe,
    • 2 lata doświadczenia zawodowego związanego z obszarem HR ,
    • znajomość j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
    • znajomość MS Excel i gotowość do pracy w nim,
    • znajomość MS Power Point,
    • umiejętność dobrego redagowania treści (tzw. „lekkie pióro”),
    • dobre odnajdywanie się w środowisku online’owym,
    • sprawne odnajdywanie się w koordynacji kilku projektów.

    To oferujemy

    • pakiet benefitów, w tym m.in.: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, karty sportowej, wypoczynku,
    • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku,
    • współpracę z zespołem ludzi ceniących partnerskie relacje, nastawionych na wymianę doświadczeń,
    • jeden dzień home office w tygodniu,
    • udział w szkoleniach oraz w zajęciach z j. angielskiego.