• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingSocial mediaSocial Media Specialist/ Community Manager
    Social Media Specialist/ Community Manager
    new
    Marketing
    Match-Trade Technologies

    Warszawa
    2 074 - 2 852 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Specjalizujemy się w systemach transakcyjnych dla rynku Forex, kontraktów CFD oraz akcji, a także kryptowalut. Tworzymy własne środowisko technologiczne, a nasza autorska platforma transakcyjna dla Brokerów jest udostępniana klientom detalicznym.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    social media

    Twitter Analytics

    Facebook Insights

    język angielski

    Mile widziane

    Jira

    Canva

    Figma

    CapCut

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Czym się zajmujemy?

    Jesteśmy firmą IT z branży fintech (financial technology), tworzącą technologie dla Brokerów Forex. Stworzyliśmy środowisko technologiczne, wraz z silnikiem transakcyjnym, na którym zbudowaliśmy własną platformę tradingową (Match-Trader) dla firm świadczących usługi finansowe na całym świecie. Posiadamy biura w Polsce (Warszawie i Poznaniu), na Cyprze (Limassol i Nikozji) a także w Dubaju. Szukamy osoby, która wesprze zespół marketingu odpowiedzialnego za globalną komunikację, w roli

    Miejsce pracy: Warszawa, praca stacjonarna

    Poszukujemy kreatywnej i doświadczonej osoby na stanowisko Social Media Manager / Community Managera, która:

    • Posiada doskonałe umiejętności komunikacyjne i świetnie radzi sobie z komunikacja b2b w mediach społecznościowych oraz prowadzeniem dialogu z użytkownikami platformy (b2c);
    • Zna najnowsze trendy i narzędzia w zakresie social mediów oraz potrafi je skutecznie wykorzystywać do budowania społeczności wokół marki;
    • Wykazuje się kreatywnością i pomysłowością w tworzeniu angażującej treści marketingowej z uwzględnieniem celów sprzedażowych;
    • Posiada analityczne podejście do mierzenia i optymalizowania efektywności prowadzonych działań w social mediach.

    Jeśli posiadasz te cechy i chcesz dołączyć do naszego dynamicznego zespołu, aplikuj już dziś!

    Nasze oczekiwania względem Kandydatów:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku, minimum 5 lat;
    • Doświadczenie w pracy przy komunikacji marki w mediach społecznościowych (Telegram, Twitter, Facebook, YouTube, Discord, Instagram);
    • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w realizacji powierzonych zadań i umiejętność pracy w zespole;
    • Dobra znajomość języka angielskiego min. C1;
    • Znajomość języka polskiego w mowie i piśmie;
    • Dobra organizacja pracy, umiejętność planowania oraz terminowość;
    • Elastyczność w działaniu, gotowość na wprowadzanie zmian (pracujemy w dynamicznie rozwijającym się środowisku);
    • Samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz umiejętność wyznaczania priorytetów,
    • Proaktywne podejście do zadań, a także motywacja w rozwoju zawodowym i poszerzania wiedzy z zakresu mediów społecznościowych.

    Osoba na tym stanowisku powinna posiadać dogłębną wiedzę na temat najnowszych trendów w mediach społecznościowych, narzędzi analitycznych oraz strategii angażowania społeczności online.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w branży fintechowej jest mile widziane;
    • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych w mediach społecznościowych;
    • Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania mediami społecznościowymi;
    • Obsługa narzędzi takich jak: Canva, CapCut - programy do grafiki i tworzenia Video;
    • Doświadczenie w przygotowaniu tekstów do reklam LinkedIn, Google Ads;
    • Obsługa takich narzędzi jak: Jira, Figma, Slack.

    Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało:

    • Zarządzanie contentem i prowadzenie komunikacji w kanałach mediów społecznościowych (LinkedIn, Facebook, Telegram, Platforma X, Discord);
    • Planowanie harmonogramów publikacji oraz jego realizacja;
    • Budowanie relacji z członkami społeczności poprzez regularną interakcję i odpowiadanie na pytania/komentarze;
    • Wykorzystywanie narzędzi analitycznych (np. Facebook Insights, Twitter Analytics) do śledzenia kluczowych wskaźników skuteczności (KPI) i mierzenia wyników kampanii;
    • Optymalizacja treści w oparciu o analizę danych w celu zwiększenia zaangażowania i osiągnięcia celów biznesowych;
    • Identyfikowanie nowych trendów i możliwości w mediach społecznościowych oraz rekomendowanie innowacyjnych rozwiązań.

    Dlaczego warto z Nami pracować?

    • Osobom pracującym u nas na kontrakcie B2B oferujemy 30 dni płatnej przerwy od świadczenia usług w skali roku, a w przypadku osób na umowie zlecenie - 24 dni (w skali roku);
    • Oferujemy atrakcyjne premiowanie na poziomie 2 - 4 pensji rocznych rozliczanych w systemie kwartalnym
    • Pracujemy w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy z dogodnym dojazdem komunikacją miejską. Każdy zespół posiada własny pokój, nie pracujemy na open space’ach;
    • Zapewniamy pełne wdrożenie z wykorzystywanych technologii oraz systemów;
    • Pracujemy stacjonarnie ze względu na dynamikę zmian w branży i konieczność szybkiego reagowania, dlatego wspieramy relokację do Warszawy kandydatów z całej Polski;
    • Oferujemy naszym Pracownikom możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu dzięki karcie Multisport;
    • Choć nie jesteśmy korporacją i panuje u nas nieformalna atmosfera to kluczem naszej silnej pozycji na rynku jest wysoce profesjonalna postawa oraz zaangażowanie naszych teamów;
    • Inwestujemy w rozwój zawodowy. Posiadamy budżet szkoleniowy, z którego każdy pracownik może skorzystać po okresie próbnym. Ponadto stwarzamy przestrzeń do uczestniczenia w targach/ eventach branżowych;
    • Wszyscy pracownicy, niezależnie od stażu pracy i formy zatrudnienia, mają dostęp do pakietu prywatnej opieki medycznej Lux Med, który w całości opłaca firma;
    • Każdego roku organizujemy weekendowy wyjazd integracyjny, który jest pełen różnorodnych atrakcji, tak aby każdy mógł się dobrze bawić i zrelaksować;
    • Mamy "Pizza Fridays" oraz często organizujemy wyjścia integracyjne;
    • Nie mamy dress code'u;
    • Jesteśmy otwarci na pomysły i inicjatywny naszych pracowników takich jak: akcje charytatywne, benefity, itp.;
    • Dbamy o zdrowie, dlatego od poniedziałku do piątku mamy owoce w firmie;
    • Lubimy sport, dlatego zebraliśmy drużynę piłkarską i gramy w Elit Lidze (https://elitliga.pl/druzyna/292).

    Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoje CV wraz z portfolio - chętnie Cię poznamy!

    Jak wygląda proces rekrutacji?

    1. Wyślij nam swoje CV wraz z portfolio: Chętnie przeczytamy też kilka słów czemu czujesz, że to będzie dobry match.
    2. Odbędziemy krótką, ok. 15 minutową zapoznawczą rozmowę telefoniczną.
    3. Wybrane osoby spotkają się z Deputy Head of Marketing, z którym będą bezpośrednio współpracować.
    4. Opcjonalnie spotkanie z Head of Marketing.
    5. Decyzja o zatrudnieniu i oferta lub informacja zwrotna.
    2 074 - 2 852 USD

    B2B