• Wszystkie ofertyPiasecznoMarketingMarketingAccount Manager (klient z branży finansowej)
    Account Manager (klient z branży finansowej)
    new
    Marketing
    McCANN Poland

    2 334 - 2 593 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Marketing 360

    account manager

    koordynacja projektów

    obsługa klienta

    język angielski

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    W 2024 roku zdobyliśmy 5 Cannes Lions, w tym Grand Prix oraz znaleźliśmy się na 14 shortlistach, w tym Titanium. Na konkursie D&AD zdobyliśmy 1x Graphite Pencil i 3x Wood Pencil oraz jako pierwsza agencja w historii polskiej reklamy, zdobyliśmy Black Pencil. W prestiżowym konkursie The One Show zdobyliśmy aż 12 nagród, w tym główną nagrodę Sustainable Development Goals, 2x Merit, 4x Gold Pencil, 4x Silver Pencil, 1x Bronze Pencil.

    Zakres obowiązków:

    ·       Zarządzanie i koordynacja projektów dla klienta z branży finansowej

    ·       Realizacja projektów z wykorzystaniem narzędzi z zakresu marketingu zintegrowanego (m.in. ATL, BTL, digital, social media, branded content, OOH, print)

    ·       Opieka nad Klientem, identyfikacja jego potrzeb i oczekiwań, dbałość o rozwój, bieżące doradztwo i wsparcie

    ·       Współpraca i koordynacja pracy wszystkich działów agencji (m.in. kreacja, strategia, produkcja, social media, dział prawny)

    ·       Nadzór i koordynacja działań podwykonawców zewnętrznych

    ·       Dbałość o aspekty finansowo- prawne związane z prowadzonymi projektami

    ·       W razie potrzeby realizacja loterii promocyjnych i konkursów

    Nasze oczekiwania:

    ·       Min. 2-3 lata doświadczenia związanego z obsługą Klientów w agencji reklamowej

    ·       Doświadczenie oraz znajomość regulacji związanych z obsługą kampanii full-service

    ·       Umiejętność nawiązywania pozytywnych, długotrwałych relacji z Klientami (wierzymy w partnerskie podejście i wypracowane zaufanie)

    ·       Sprawne zarządzanie projektem, czasem swoim i innych, ustalanie priorytetów, terminowość, dokładność

    ·       Umiejętność wyciągania wniosków i tworzenia rekomendacji ze zrozumieniem wyzwań i celów biznesowych Klienta

    ·       Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i skuteczna komunikacja

    ·       Nastawienie na poszukiwanie rozwiązań i elastyczność w działaniu

    ·       Doświadczenie pracy z Klientem w języku angielskim - spotkania, prezentacje, korespondencja mailowa

    ·       Wysokie zdolności komunikacyjne, skrupulatność i sumienność

    Oferujemy:

    ·       Pracę dla znanych, renomowanych marek, realizację ciekawych projektów oraz możliwość tworzenia niestandardowych rozwiązań z doświadczonym zespołem

    ·       Możliwość pracy samodzielnej i pełnej wyzwań oraz realny wpływ na prowadzone projekty

    ·       Merytoryczne wsparcie zespołów Kreacji i Strategii

    ·       Pracę w stabilnej agencji reklamowej o ugruntowanej pozycji na rynku

    ·       Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę lub B2B

    ·       Pracę hybrydową (biuro w kamienicy w Centrum)

    ·       Pakiet benefitów – Enel-Med, Multisport, lekcje języka angielskiego

    ·       Swobodną i przyjazną atmosferę w zespole

    ·       Możliwość przychodzenia do biura z psem 😊

    2 334 - 2 593 USD