• Wszystkie ofertyŁódźLogistykaLogistykaKierownik ds. rozwoju procesów logistycznych
    Kierownik ds. rozwoju procesów logistycznych
    new
    Logistyka
    MediaExpert

    MediaExpert

    Łódź
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    zdolności analitycznych

    logistyka

    Opis stanowiska

    • Łódź, łódzkie
    • praca stacjonarna – stałe godziny
    • praca od zaraz (nowe stanowisko)
    • zespół 10 osób

    Twoje obowiązki:

    • zarządzanie zespołem inżynierów i specjalistów ds. procesu
    • analiza procesów logistycznych, identyfikowanie obszarów wymagających usprawnień
    • inicjowanie i nadzór nad projektami związanymi z rozwojem logistyki w spółce
    • rozpoznawanie rynku dostawców rozwiązań dla logistyki, selekcja potencjalnych dostawców, ustalanie warunków kontraktów
    • koordynowanie bieżącej współpracy (kontrola budżetu, terminowość realizacji zleceń)
    • koordynowanie prac inżynierów procesu oraz projekt managerów – zarówno w ramach bieżących operacji pracy jak i w ramach nowych projektów
    • nadzór nad obszarem logistycznych danych podstawowych
    • współpraca z obecnymi dostawcami rozwiązań
    • współpraca z innymi działami spółki – zbieranie wymagań i dostarczania adekwatnych rozwiązań

    Nasze wymagania:

    • minimum 5 letnie doświadczenie w obszarze logistyki na stanowisku kierowniczym
    • doświadczenie w prowadzeniu projektów jako kierownik projektu
    • zdolności analityczne
    • biegła znajomość pakietu MS Office
    • znajomości i doświadczenia w analizie kosztów i wskaźników KPI w obszarze logistyki

    Zapewnimy Ci:

    • umowę o pracę
    • system premiowy
    • rozwój zawodowy
    • wsparcie w trakcie wdrożenia oraz szkolenia
    • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach
    • dofinansowanie do karty MultiSport
    • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej Medicover
    • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
    • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowo narodzonego dziecka
    • pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert ,,Włącz się”