• Wszystkie ofertyPiorunówLogistykaLogistykaAdministrator - Dział Przyjęcia Towaru
    Administrator - Dział Przyjęcia Towaru
    Logistyka
    Eurocash S.A.

    Piorunów
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    Mile widziane

    SAP

    Opis stanowiska

    Eurocash Logistyka:

    To nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 24 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistykę tworzy ponad 3500 pracowników.

    Aktualnie do naszego zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Administrator – Dział Przyjęcia Towaru

    Miejsce pracy: Piorunów

    Twój zakres obowiązków:

    • Rejestracja dostaw w systemie,
    • Tworzenie i zapewnienie poprawnego obiegu dokumentacji w procesie przyjęcia towaru,
    • Kontrola zgodności dokumentów dostawcy z wewnętrznymi zamówieniami,
    • Wyjaśnianie nieprawidłowości i rozwiązywanie problemów związanych z procesem przyjęcia towaru,
    • Kontakt z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi w zakresie przyjęcia i zwrotu towaru,
    • Przygotowywanie raportów cyklicznych i ad hoc.

    Nasze wymagania:

    • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
    • Doświadczenie w tworzeniu raportów i pracy z danymi liczbowymi,
    • Komunikatywność i nastawieniem na pracę zespołową,
    • Bardzo dobra organizacja własnej pracy,
    • Wykształcenie min. średnie,
    • Dodatkowymi atutami będą: znajomość SAP, procesów i dokumentacji magazynowej,

    Na tym stanowisku zapewniamy:

    ·       Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

    ·       Wynagrodzenie: podstawa + premia

    ·       Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in.:

    o   Pikniki letnie,

    o   Paczki i bony na Święta;

    o   Kolonie letnie i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników;

    o   Program stypendialny dla dzieci Pracowników;

    o   Ubezpieczenie grupowe;

    o   Prywatna opieka medyczna Medicover,

    o   Karty sportowe;

    o   Imprezy świąteczne;

    o   Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.

    ·       Rozbudowaną strukturę Centrum Dystrybucyjnego dająca możliwości awansu,

    ·       Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe.