• Wszystkie ofertySiedliszczeZdrowieRehabilitacjaFizjoterapeuta Specjalista PNF
    Fizjoterapeuta Specjalista PNF
    new
    Zdrowie
    Medica Poland - Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o.

    Siedliszcze
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    odpowiedzialność

    praca w grupie

    skuteczna komunikacja

    Mile widziane

    język angielski

    Opis stanowiska

    Medica Poland - Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o., nowoczesny ośrodek rehabilitacji medycznej, poszukuje osób na stanowisko Fizjoterapeuty Specjalisty PNF. Nasze centrum zlokalizowane jest w miejscowości Siedliszcze, w zachodniej części powiatu Chełmskiego.

    Opis stanowiska: Praca na stanowisku Fizjoterapeuty Specjalisty PNF wiąże się z wykonywaniem zabiegów z wykorzystaniem metody PNF oraz z obsługą pozostałych gabinetów tj.: Kinezyterapii, Hydroterapii, Magnetoterapii, Elektroterapii, Fototerapii, Fonoterapii, Krioterapii, Masaży leczniczych, i in.

    Wymagania:

    ·       Numer prawa wykonywania zawodu Fizjoterapeuty nadany przez Krajową Radę Fizjoterapeutów.

    ·       Doświadczenie w wykonywaniu zabiegów metodą PNF

    ·       Aktualne badania dla celów sanitarno-epidemiologicznych.

    ·       Dobre usposobienie, nienaganna kultura osobista oraz chęć do pracy i samorozwoju.

    ·       Umiejętność pracy w grupie, odpowiedzialność, skuteczna komunikacja.

    ·       Opcjonalnie: znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    ·       Kompleksową rehabilitację z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu.

    ·       Stabilne zatrudnienie w firmie działającej od 2006 roku.

    ·       Szczegóły dotyczące warunków zatrudnienia ustalane indywidualnie, w zależności od możliwości i predyspozycji kandydatów.