• Wszystkie ofertySiedliszczeZdrowieInneSpecjalista ds. Podologii
    Specjalista ds. Podologii
    Zdrowie
    Medica Poland - Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o.

    Siedliszcze
    1 296 - 2 074 USDBrutto miesięcznie - Dowolna
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    odpowiedzialność

    praca w grupie

    Mile widziane

    język angielski

    Opis stanowiska

    Medica Poland - Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o., nowoczesny ośrodek rehabilitacji medycznej, poszukuje osób na stanowisko Specjalista ds. Podologii. Nasze centrum zlokalizowane jest w miejscowości Siedliszcze, w zachodniej części powiatu Chełmskiego.

    Opis stanowiska:

    Praca na stanowisku Specjalista ds. Podologii wiąże się z wykonywaniem zabiegów związanych ze schorzeniami skóry stóp i paznokci, a także powikłaniami chorób ogólnoustrojowych, które wpływają na stan stóp.

    Wymagania:

    ·        Potwierdzenie kwalifikacji w zawodzie Podolog (Dyplom + Świadectwo)

    ·        Aktualne badania dla celów sanitarno-epidemiologicznych.

    ·    2 letnie doświadczenie w zawodzie.

    ·        Dobre usposobienie, nienaganna kultura osobista oraz chęć do pracy i samorozwoju.

    ·        Umiejętność pracy w grupie, odpowiedzialność, skuteczna komunikacja.

    ·        Opcjonalnie: znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    ·        Stabilne zatrudnienie w firmie działającej od 2006 roku.

    ·        Szczegóły dotyczące warunków zatrudnienia ustalane indywidualnie, w zależności od możliwości i predyspozycji kandydatów.

    1 296 - 2 074 USD

    Dowolna