• Wszystkie ofertySiedliszczeZdrowieInneTechnik powierzchni płaskich
    Technik powierzchni płaskich
    Zdrowie
    Medica Poland - Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o.

    Siedliszcze
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    praca w grupie

    dobra organizacja pracy

    skuteczna komunikacja

    odpowiedzialność

    Mile widziane

    język angielski

    Opis stanowiska

    Medica Poland - Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o., nowoczesny ośrodek rehabilitacji medycznej, poszukuje osób na stanowisko Technik Powierzchni Płaskich. Nasze centrum zlokalizowane jest w miejscowości Siedliszcze, w zachodniej części powiatu Chełmskiego.

    Opis stanowiska:

    Praca na stanowisku Technik Powierzchni Płaskich wiąże się z wykonywaniem czynności związanych z czyszczeniem i pielęgnacja powierzchni użytkowych w gabinetach, salach i in. pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie MP-CR Sp. o.o. oraz z wykonywaniem innych czynności zleconych dotyczących obsługi Technicznej/Porządkowej w zależności od aktualnych potrzeb.

    Wymagania:

    ·        Posiadanie dobrej kondycji fizycznej

    ·        Dyspozycyjność do pełnienia dyżurów z zachowaniem norm czasu pracy oraz wymaganego

            odpoczynku

    ·        Dobre usposobienie, nienaganna kultura osobista, chęć do pracy i samorozwoju.

    Oferujemy:

    ·        Stabilne zatrudnienie w firmie działającej od 2006 roku.

    ·        Szczegóły dotyczące warunków zatrudnienia ustalane indywidualnie, w zależności od możliwości i predyspozycji kandydatów.