• Wszystkie ofertyOlsztynInżynieriaInneKonstruktor Instalacji Elektrycznych
    Konstruktor Instalacji Elektrycznych
    new
    Inżynieria
    Michelin

    Michelin

    Olsztyn
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    uprawnienia budowlane

    Uprawnienia SEP

    elektronika

    elektryka

    Opis stanowiska

    DOŁĄCZ DO MICHELIN !!!

    ROZWIJAJ Z NAMI SWOJĄ KARIERĘ

    Dlaczego warto z Nami pracować :

    • gwarantujemy stabilność
    • umożliwiamy rozwój zawodowy
    • oferujemy profesjonalne szkolenia
    • oferujemy pakiet świadczeń socjalnych, w tym m.in.: premie, dodatki i nagrody ,wczasy pod gruszą , ubezpieczenia, prywatna opieka medyczna, pracowniczy program emerytalny, program wsparcia pracowników, dofinansowanie obiadów, świadczenia świąteczne, nieoprocentowane pożyczki, opony z rabatem- program Family & Friends , program "opony dla załogi", karta Multisport, akcjonariat pracowniczy i wiele innych

    Twoim zadaniem będzie:

    • okresowe wykonywanie przeglądu technicznego budynków w zakresie instalacji elektrycznych
    • opracowywanie studium wykonalności remontowych przedsięwzięć budowlanych
    • nadzorowanie i odbieranie prac projektowych i wykonawczych
    • monitorowanie realizacji lub przekazania do użytkowania: obiektów budowlanych, budynków przemysłowych i instalacji elektrycznych
    • sprawowanie nadzoru inwestorskiego

    • posiadasz wykształcenie wyższe w kierunku elektryki lub elektrotechniki (lub pokrewnych)
    • oraz kwalifikację SEP lub pokrewne w zakresie dozoru i eksploatacji
    • odnajdujesz się w środowisku międzynarodowym

    Wymagamy posiadania uprawnień budowlanych w zakresie kierowania robotami budowlanymi