• Oferty
  • Wszystkie ofertyOlsztynInneTechnolog Definicji Metod
    Technolog Definicji Metod
    new
    Inne
    Michelin

    Michelin

    Olsztyn
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    francuski

    Wyższe techniczne

    język angielski

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • przygotowanie i wdrożenie do produkcji wzmocnień tekstylnych do opon spełniającej zdefiniowane wymagania
    • pilotowanie wdrażania procesów technologicznych
    • opracowywanie planu testów dla modyfikowanych procesów produkcyjnych, analiza i dokumentowanie wyników; proponowanie rozwiązań
    • przygotowanie dokumentacji technicznej
    • śledzenie i analiza produkcji wzmocnień tekstylnych prototypowych oraz preserii w celu optymalizacji modelu i poprawy wyników jakościowych

    Nasze wymagania

    • szukasz możliwości rozwoju
    • znasz język angielski i/albo francuski pozwalający na swobodną komunikację
    • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: inżynieria chemiczna i procesowa, technologia chemiczna, chemia i inne pokrewne)
    • jesteś gotowy na realizację szkoleń we Francji

    To oferujemy

    • oferujemy profesjonalne szkolenia przygotowujące do objęcia stanowiska, w tym w centrali Grupy Michelin we Francji
    • gwarantujemy stabilność
    • umożliwiamy rozwój zawodowy
    • oferujemy różnorodny pakiet świadczeń socjalnych m.in.: premie, dodatki i nagrody, wczasy pod gruszą, ubezpieczenia, prywatną opiekę medyczną, pracowniczy program emerytalny, program wsparcia pracowników, dofinansowanie obiadów, świadczenia świąteczne, nieoprocentowane pożyczki, opony z rabatem – program Family&Griends, rabaty w sklepach, punktach usługowych i placówkach kulturalnych, karta Multisport, szkolenia, akcjonariat pracowniczy i wiele innych