• Oferty
  • Wszystkie ofertyKrakówInneKierowca kat.B
    Kierowca kat.B
    Inne
    ERES Partner

    Kraków
    1 424 - 4 015 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy

    Mile widziane

    skuteczna komunikacja
    dobra organizacja pracy
    elastyczność
    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Nie Czekaj, Zadzwoń Już Teraz! 723_000_500 Nasza Infolinia Jest Czynna 24/7! Nasze Biuro działa 7 dni w tygodniu! (Również w sobotę i niedzielę!)

    ERES Partner – Jesteśmy największą firmą TAXI w Krakowie współpracującą z aplikacjami Uber, Bolt, Free Now. Posiadamy najnowsze samochody, dwa punkty obsługi kierowców, czynne 24/7 oraz dostęp do koordynatorów, dzięki którym twoja praca będzie prosta, łatwa i przyjemna.

    Rozbudowana infrastruktura, Ponad 8 letnie doświadczanie i zespół zbudowany z pasjonatów motoryzacji sprawiają, że warunki współpracy oraz panująca atmosfera w firmie czyni naszą ofertę wyjątkową na tle konkurencji.

    WYBIERAJĄC ERES PARTNER OTRZYMUJESZ:

    -Największe zarobki! Wybierając ERES Partner, możesz liczyć na najwyższe zarobki, sięgające nawet 55% od utargu!

    To jeszcze nie wszystko - jeśli już jesteś aktywnym kierowcą i przechodzisz do nas z innego partnera, przygotuj się na miłą niespodziankę - preferencyjne warunki na start czekają na Ciebie!

    -Nową Toyote Corolle – hybryda/gaz z dostępem do darmowego odkurzacza oraz myjni (dzięki czemu zawsze będziesz jeździć czystym autem bez ponoszenia dodatkowych kosztów)

    -DARMOWE BADANIA – Współpracując z ERES Partner to my płacimy za Twoje badania lekarskie i psychologiczne – nie musisz płacić i czekać na zwrot jak w innych firmach,

    -Kompleksowe szkolenie kierowcy przed rozpoczęciem pracy, które możesz odbyć o każdej porze dnia lub nocy (dzięki czemu możesz to dostosować do swojego planu dnia)

    -ERES Quest - Jako jedyny partner na rynku nagradzamy kierowców questami, które są publikowane co tydzień i dzięki którym kierowca może zarobic nawet dodatkowe 250 zł tygodniowo.

    -iPhone 15 dla najlepszego kierowcy - Nagradzamy najbardziej aktywnych kierowców atrakcyjnymi nagrodami. Kierowca z najlepszym utargiem w sierpniu otrzyma do wyboru nowy iPhone 15 lub Samsung S23 ultra.

    -Pełen pakiet formalności! To my zajmujemy się zgłoszeniem do urzędu miasta, wyrobieniem identyfikatora TAXI oraz dla kierowców zagranicznych – z uzyskaniem pozwolenia o pracę i wyrobieniem polskiego prawo jazdy.

    -5 wariantów współpracy!  (Praca w systemie zmianowy, Auto na wyłączność, Auto na wyłączność dla dwóch osób, Auto TAXI za 600 zł, Jazda własnym samochodem) - Wybierając ERES Partner pracę zaczynasz i kończysz pod domem, dzięki czemu nie musisz tracić czasu i pieniędzy na dojazdy!

    -Elastyczny grafik! – Swoją dyspozycyjność podajesz nam raz na tydzień, możesz pracować nawet 1 dzień w tygodniu lub w same weekendy. Naszą pracę możesz traktować jako główną lub jako dodatkową, a warianty współpracy możesz zmieniać każdego tygodnia!

    -Wypłaty co tydzień! – Potrzebujesz stały dostęp do gotówki? W ERES Partner pieniądze otrzymujesz co tydzień, dzięki czemu zawsze będziesz miał dostęp do zarobionych pieniędzy.

    -Kartę Medicover SPORT – Dzięki której w wolnej chwili możesz uczęszczać na siłownie, sztuki walki, szkołę tańca itp.

    Nie Czekaj, Zadzwoń Już Teraz! 723_000_500 Nasza Infolinia Jest Czynna 24/7!

    Nasza lista wymagań jest krótka - potrzebujesz jedynie prawa jazdy kategorii B, zaświadczenia o niekaralności i przede wszystkim - chęci do pracy! Doświadczenie nie jest wymagane - wszystkiego Cię nauczymy!

    Chcesz pracować na samochodzie prywatnym?

    Praca na samochodzie prywatnym daje Ci pełną kontrolę nad czasem i organizacją twojej pracy. Nie masz bezpośredniego szefa, co oznacza większą niezależność i swobodę. Możesz dostosować swoje godziny pracy do swoich preferencji i indywidualnych potrzeb, co jest szczególnie atrakcyjne dla osób, które cenią sobie elastyczność i niezależność w wykonywaniu swojej pracy.

     Oferujemy cztery warianty rozliczeń, uzależnione od wysokości Twojego tygodniowego obrotu:

    ·     Do 999 zł obrotu 50 zł za rozliczenie i 1% z obrotu

    ·     Od 1000 zł do 1999 zł obrotu 25 zł za rozliczenie i 1% z obrotu

    ·     Od 2000 zł do 2999 zł obrotu 0 zł za rozliczenie i 1% z obrotu

    ·     Od 3000 zł obrotu 0 zł za rozliczenie i 0% z obrotu

    Dlaczego warto do nas dołączyć?

    -Najatrakcyjniejsza oferta na rynku – możliwość pracy BEZ KOSZTÓW ROZLICZEŃ.

    -Pokrywamy koszt badań lekarskich oraz psychologicznych – JAKO JEDYNI NA RYNKU!

    -Realizujemy wypłaty co tydzień

    -Oferujemy pełne szkolenie z aplikacji

    -Zatrudniamy cię na umowę zlecenie – masz dostęp do ubezpieczenia NFZ

    -Masz dostęp do pełnej infrastruktury ERES – ( Darmowy odkurzacz, płyn do spryskiwaczy, zniżki na części i warsztat, zniżki na paliwo, możliwość skorzystania z lawety ERES, pomoc koordynatora 24/7)

     W celu podjęcia pracy jako kierowca TAXI na samochodzie prywatnym, wymagane są następujące dokumenty i badania:

    ·     Prawo jazdy kat. B.

    ·     Zaświadczenie o niekaralności

    ·     Badania lekarskie i orzeczenie psychologiczne (pokrywamy koszty badań)

    ·     Samochód osobowy (nie starszy niż 2004r.)

    ·     Przegląd TAXI

    Nasze biuro mieści się na ulicy Bociana 18 w Krakowie i jest czynne 7 dni w tygodniu

    Pond – czwartek : 7.30 – 18.30

    Piątek: 7.30 – 16.00

    Sobota – Niedziela – 10:00 – 16:00

    Posiadamy również ERES PUNKT OBSŁUGI KIEROWCÓW mieszczący się przy stacji Circle K na ulicy Mogilskiej 81.

    Czynny 7 dni w tygodniu od 19.00 do 07.00

    ERES Holding jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku w skład której wchodzą również firmy partnerskie takie jak: (ERES Garage, ERES Finanse, Zaniżona Szkoda, SERE – Centrum Napraw Powypadkowych). Dzięki naszej ugruntowanej pozycji, możesz być pewny stabilności, wypłaty na czas i najlepszych rozwiązań stworzonych z myślą o kierowcy. Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie naszych kierowców, dlatego stale udoskonalamy nasze procesy i warunki współpracy – czyniąc je najlepszymi na rynku!

    ERES Garage - Warsztat samochodowy, Wrap & Detailing – Dla klientów ERES Partner 10% zniżki

    ERES Finanse – Leasingi, kredyty, ubezpieczenia TAXI, rabaty na nowe samochody

    ZANIŻONA SZKODA – Dopłaty do odszkodowań ze szkód komunikacyjnych

    SERE Centrum Napraw Powypadkowych – Bezgotówkowa naprawa samochodów z ubezpieczenia OC i AC,

    1 424 - 4 015 USD