• Wszystkie ofertyBydgoszczBI & DataSpecjalista / Specjalistka ds. pozyskiwania funduszy
    Specjalista / Specjalistka ds. pozyskiwania funduszy
    new
    BI & Data
    Młyny Rothera

    Bydgoszcz
    1 556 - 1 815 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Młyny Rothera w Bydgoszczy, niegdyś popadające w ruinę, teraz tętnią życiem jako centrum kultury i nauki. Jako samorządowa instytucja kultury Miasta Bydgoszczy organizujemy wydarzenia promujące naukę, dziedzictwo lokalne i spotkania kreatywne. Zapraszamy na wystawy stałe: „Węzły. Opowieść o mieście nad rzeką”, gdzie poznasz historię miasta związaną z wodą, oraz „Młyn-Maszyna”, pełną interaktywnych eksperymentów. Stale się rozwijamy, wkrótce otwierając nowe interaktywne wystawy, pracownie edukacyjne i sklep z designem. Młyny Rothera to dobre miejsce na współpracę!

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    wielozadaniowość

    fundusze unijne i krajowe

    zaangażowanie

    komunikatywność

    samodzielność w działaniu

    Opis stanowiska

    Główne obowiązki:

    1. analizowanie dokumentów merytorycznych, finansowych, strategicznych, aktów prawnych stanowiących podstawę ubiegania się o dofinansowanie z funduszy unijnych i krajowych,

    2. diagnozowanie problemów w zakresie pozyskania funduszy,

    3. opracowywanie pełnych i kompletnych wniosków o dofinansowanie, ewentualne składanie uzupełnień i udzielanie dodatkowych wyjaśnień,

    4. przygotowanie pełnej dokumentacji wymaganej do podpisania umowy o dofinansowanie i doprowadzenie do zawarcia umowy,

    5. rozliczanie finansowe i merytoryczne prowadzonych projektów,

    6. przygotowywanie uzupełnień do dokumentacji aplikacyjnej, protestów, odwołań lub innych dokumentów w przypadku negatywnej oceny projektów,

    7. udział w kontrolach projektów prowadzonych przez zewnętrzne podmioty,

    8. monitorowanie zmian w przepisach i nowych programach unijnych,

    9. realizacja innych zadań wynikających ze statutu, zarządzeń oraz poleceń dyrektora lub zastępców dyrektora,

    10.  sporządzanie harmonogramów, prognoz i planów dot. realizacji projektów,

    11.  współpraca z innymi działami Młynów Rothera.

    Nasze oczekiwania:

    a. wymagane:

    1. minimum 3 lata doświadczenia w opracowywaniu wniosków oraz rozliczaniu i realizacji projektów dofinansowanych z funduszy unijnych i krajowych,

    2. znajomość przepisów oraz wytycznych dotyczących funduszy unijnych i krajowych,

    3. znajomość podstawowych programów biurowych MS Office,

    4. znajomość krajowych i europejskich systemów aplikacyjnych,

    5. samodzielność w działaniu,

    6. komunikatywność, dokładność i wielozadaniowość,

    7. umiejętność pracy z ludźmi,

    8. dobra organizacja pracy własnej,

    9. oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystania z pełni praw publicznych, nie bycia skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

    10. cieszyć się nieposzlakowaną opinią.

    b. mile widziane:

    1.     wykształcenie kierunkowe wyższe

    Oferujemy:

    1.     możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży kulturalnej,

    2.     stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na pełen etat lub B2B,

    3.     wynagrodzenie (6 000 – 7 000 zł brutto),

    4.     wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji i rozwoju kompetencji zawodowych,

    5.     dogodną lokalizację w samym sercu miasta.

    Zasady rekrutacji:

    Forma nadsyłania zgłoszeń: mailowo na adres: rekrutacja@mlynyrothera.pl,

    w temacie: Specjalista / Specjalistka ds. pozyskiwania funduszy

    Wymagane dokumenty:

    a) CV zawierające informacje o wykształceniu i doświadczeniu zawodowym

    Obowiązkowo dodany do CV dopisek:

    o  Zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji.

    Opcjonalnie dodany do CV dopisek:

    o  Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu

     prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę przez okres 12 miesięcy.

    2. Dodatkowe dokumenty:

    a)    List motywacyjny

    Inne informacje / uwagi:

    1.     o zachowaniu terminu decyduje data wpływu na wskazany adres,

    2.     dokumenty składane w języku obcym należy złożyć wraz z tłumaczeniem na język polski,

    3.     aplikacje, które wpłyną po terminie lub będą niekompletne mogą nie być rozpatrywane,

    4.     zastrzegamy sobie prawo odwołania lub przedłużenia procedury naboru w każdym terminie,

    5.     zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami,

    6.     zastrzegamy sobie prawo nie wybrania żadnego z kandydatów.

    1 556 - 1 815 USD