• Wszystkie ofertyKrakówFinanseKsięgowośćSpecjalista ds. księgowości/ Specjalistka ds. księgowości
    Specjalista ds. księgowości/ Specjalistka ds. księgowości
    new
    Finanse
    Modern Wages Accounting Sp. z o.o.

    1 818 - 2 986 USDBrutto miesięcznie - UoP
    1 558 - 2 597 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Optima

    analiza

    finanse

    dobra organizacja pracy

    Microsoft Office Excel

    język angielski

    odpowiedzialność

    praca w grupie

    Opis stanowiska

    ·       Bieżąca obsługa księgowa klientów

    ·       Dekretacja i kontrola dokumentów księgowych oraz ich wprowadzanie do systemu księgowego

    ·       Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych w ujęciu bilansowym i podatkowym

    ·       Analiza wprowadzonych do ksiąg rachunkowych zapisów oraz sprawdzenie kompletności ujęcia operacji

    ·       Sporządzanie raportów i zestawień księgowych dla klientów

    ·       Przygotowywanie kalkulacji podatków, deklaracji podatkowych

    ·       Przygotowywanie sprawozdań GUS, NBP

    ·       Przygotowywanie sprawozdań finansowych, raportów zarządczych, bieżących sprawozdań cash-flow

    ·       Budżetowanie, kalkulacja rezerw kosztowych

    ·       Bieżący kontakt z klientami

    Nasze wymagania

    ·       Doświadczenie w pracy w pełnym zakresie obsługi finansowo-księgowej

    ·       Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowany kierunek rachunkowość i finanse)

    ·       Dobra orientacja w aktualnych przepisach podatkowych i księgowych

    ·       Praktyczna wiedza z zakresu prowadzenia księgowości i raportowania zarządczego

    ·       Dobra znajomość systemu finansowo-księgowego (preferowany to Comarch Optima)

    ·       Bardzo dobra znajomość aplikacji Microsoft Excel

    ·       Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    ·       Zdolności analityczne

    ·       Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, inicjatywa, samodzielność, komunikatywność,

    ·       Dążenie do rozwoju w obszarze księgowości

    ·       Mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym

    To oferujemy

    ·       Bardzo dobre, stabilne warunki zatrudnienia,

    ·       Przyjazną atmosferę pracy,

    ·       Możliwość zdobycia doświadczenia i dalszego rozwoju,

    ·       Prywatną opiekę medyczną

    ·       Dofinansowanie zajęć sportowych

    ·       Lekcje języka angielskiego

    1 818 - 2 986 USD

    Umowa o pracę

    1 558 - 2 597 USD

    B2B