• Wszystkie ofertyBielsko-BiałaFinanseKsięgowośćMłodsza Księgowa / Młodszy Księgowy
    Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy
    Finanse
    Murapol Centrum Usług Wspólnych sp. z o.o.

    Bielsko-Biała
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    CIT

    VAT

    Mile widziane

    Enova365

    Opis stanowiska

    Murapol Centrum Usług Wspólnych sp. z o.o. to zespół blisko 100 profesjonalistów w kilkunastu zespołach, świadczących wobec Grupy Murapol usługi w następujących zakresach: administracji, księgowości, podatków, sprawozdawczości finansowej, rozliczeń i płatności, kontrolingu, IT i HR. Murapol CUW ma swoje biura w siedzibie Murapol S.A. w Bielsku-Białej oraz w Katowicach.

    O Grupie Murapol:

    23 lata na rynku deweloperskim

    434 wzniesione budynki

    29600 przekazanych mieszkań

    645 pracowników i współpracowników

    21 miast

    Murapol. Największe talenty na świecie…

    Twój zakres obowiązków

    • Weryfikacja, wprowadzanie i księgowanie dokumentów w systemie księgowym zgodnie z wewnętrznymi instrukcjami
    • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z ustawą o rachunkowości i podatku VAT
    • Kontrola rozrachunków
    • Wystawianie dokumentów sprzedaży
    • Wystawianie i księgowanie wewnętrznych dokumentów księgowych
    • Archiwizowanie dokumentów księgowych i wydruków/ zestawień
    • Sporządzanie zestawień i raportów w zakresie finansowo-księgowym
    • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego związanych merytorycznie z zajmowanym stanowiskiem pracy a nieujętych w niniejszym opisie

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (w obszarze finansów, ekonomii, rachunkowości) – (mogą być w trakcie)
    • Znajomość prawa podatkowego, w szczególności CIT, VAT
    • Nastawienie na współpracę i poszukiwanie rozwiązań
    • Zaangażowanie w wykonywaną pracę, samodzielność w planowaniu i organizowaniu czasu pracy

    • Znajomość Enova365

    To oferujemy

    • pracę dla jednego z największych deweloperów,
    • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
    • miłą atmosferę pracy,
    • opiekę medyczną.