• Wszystkie ofertyWrocławMarketingMarketingSpecjalista Google Ads / Specjalistka Google Ads
    Specjalista Google Ads / Specjalistka Google Ads
    Marketing
    NETIM

    NETIM

    Wrocław
    1 818 - 3 116 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Google Tag Manager

    dobra organizacja pracy

    Google Analytics

    Google Ads

    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    TLDR

    • Szukamy specjalisty lub specjalistki Google Ads
    • Potrzebne dwuletnie doświadczenie potwierdzone przykładami
    • Praca hybrydowa (w poniedziałki i piątki pracujemy zdalnie)
    • Elastyczne godziny pracy (nie ma problemu jeśli potrzebujesz wyjść w trakcie pracy)
    • Widełki: 7000 - 12000 PLN brutto miesięcznie

    Kim jesteśmy?

    Jesteśmy agencją marketingową z Wrocławia specjalizującą się w SEO i kampaniach PPC. Nie obsługujemy hurtowo klientów, dla nas liczy się jakość, nie ilość. Pracujemy w zespole, szkolimy się, analizujemy i cały czas optymalizujemy procesy – nie doświadczysz jednak atmosfery korporacyjnej. Zależy nam na dobrych, koleżeńskich relacjach w firmie – każdy jest dla nas ważny.

    Działamy na rynku już 13 lat. Będziesz z nami obsługiwał znane polskie marki i dysponował budżetami, które pozwolą Ci testować i optymalizować kampanie, przynosząc klientowi najlepszy możliwy zwrot z inwestycji. Damy Ci dużo swobody i zaufania przy realizacji projektów, jednocześnie na każdym etapie możesz liczyć na wsparcie naszych ekspertów.

    Możemy Ci zaproponować:

    • nieprzytłaczającą liczbę projektów, która pozwoli Ci kreatywnie podejść do każdego z nich;
    • pracę w nowoczesnym, świeżo wyremontowanym biurze w centrum Wrocławia przy ulicy Legnickiej;
    • wszystkie potrzebne Ci narzędzia (brak limitów, jeśli chodzi o licencje) oraz nowoczesne stanowisko pracy (ergonomiczny fotel, macbook, dwa monitory);
    • możliwość szkolenia się w trakcie czasu pracy;
    • budżet na konferencje i szkolenia;
    • dostęp do kursów online (Karol Dziedzic, Artur Jabłoński, Damian Rams, Łukasz Chwiszczuk, itp.);
    • dowolną formę współpracy (UoP, B2B);
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, w przedziale między 7000 - 12000 PLN brutto miesięcznie
    • pracę w modelu hybrydowym (zwykle poniedziałki i piątki zdalnie);
    • elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczęcia pracy między 6:00 a 9:00);
    • 39-godzinny tydzień pracy – w piątki pracujemy godzinę krócej;
    • możliwość dopasowania dnia pracy do Twoich potrzeb (masz wizytę u lekarza na 12:00? Żaden problem!);
    • premie za osiągane wyniki (wdrożony system premiowy);
    • dodatkowe mini benefity, np. z okazji urodzin;
    • swobodną niekorporacyjną atmosferę, w firmie, w której pracują ludzie z pasją;

    Na stanowisku Specjalisty Google Ads będziesz:

    • pracować na budżetach od kilku do kilkuset tysięcy miesięcznie;
    • planować, wdrażać i optymalizować kampanie Google Ads dla naszych klientów, a także kampanie wewnętrzne;
    • kontaktować się z klientami;
    • tworzyć raporty i analizy;
    • współpracować przy ofertach i wycenach;
    • zdobywać nowe umiejętności poprzez szkolenia, konferencje oraz kursy, a także poprzez pracę nad ciekawymi projektami;

    Czego oczekujemy:

    • doświadczenia w prowadzenia kampanii Google Ads (warunek konieczny), przede wszystkim przy współpracy z e-commerce;
    • praktycznej znajomości narzędzi Google Tag Manager, Google Analytics, Looker Studio, Google Merchant Center;
    • zdolności analitycznych;
    • komunikatywność, terminowość i odpowiedzialność za realizowane zadania;
    • kreatywności i inicjatywy w wyszukiwaniu skutecznych rozwiązań;
    • chęci do rozwoju i doskonalenia swojego warsztatu – to dla nas bardzo ważne;
    • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prowadzeniu kampanii Facebook Ads i znajomość zagadnień związanych z analityką danych;

    Sprawdź nasze social media:

    1 818 - 3 116 USD